אפתח בהתנצלות על העיכוב בפרסום תוצאות התחרות בבלוג, אם כי בעמוד הפייסבוק החגיגה נעשתה כראוי. לצערי ימי הקיץ החמים מביאים איתם סוג של לחץ וטירוף, בעבודה, בבית ובכלל, ואני בטח לא צריכה לספר לכם כי גם אתם שם…. אני יכולה רק לומר שהחופשה השנתית שלי הולכת ומתרחקת ממני שנות אור! אבל לעניינינו, בתחרות שנערכה בשבועיים האחרונים של יוני, ביקשתי מכם לשתף ולחשוף פינות וחפצים אהובים בבתים שלכם. לשלוח לי תמונות של מה שהופך את הבית שלכם לבית ולא סתם ארבעה קירות ודוד שמש. כמות התמונות ורמת השיתוף שלכם ממש ריגשה אותי. הנה התמונות הזוכות, הסיפורים ועוד כמה תמונות שלא ניתן היה להתעלם מהן. תודה לכולכם על החשיפה וההתלהבות, זה מחמם לי את הלב 🙂

אוסף המכוניות בבית של תמר מגן-צ'פלין. עוד אחת מהחולשות שלי.

נתחיל בזוכות והבחירות שלי. כמובן שכל אחד מאיתנו מתחבר למשהו אחר שעושה לו את זה. אני באופן אישי, אוהבת צבעוניות הרמונית, שקט ושלוה בחלל ו- coziness, ואני חושבת שבבית של איילת לנדאו ובתמונות היפות הללו, מצאתי את כל המשוואה. אני לא טיפוס של רטרו, אבל כל פריט בפני עצמו דיבר אליי שם, וגם המכלול יחד. קבלו.

הפינה שאני הכי אהבתי, בביתה של איילת לנדאו
הסלון של איילת לנדאו
השידה הצהובה של איילת לנדאו

גם הבית של אלישבע צור, רוהט בטוב טעם, עם חשיבה מרובה על כל פריט, עבודה יחודית, אוספים של שנים וסיפור מאחורי כל חפץ. פשוט תענוג.

פינת קריאה בביתה של אלישבע צור. כמה רוגע. צילום: שי אפשטיין
והשידה הלבנה של אלישבע צור שכולנו אהבנו, על גילגוליה ואוספיה.... צילום: שי אפשטיין

הפינות בבית של דנה מרן העלו לי חיוך של אושר. הצבעוניות, התעוזה והיכולת להפוך דירה שכורה במרכז תל אביב לחלל כה נעים ועליז, שברור כל כך שגרה בו משפחה חמה ואוהבת, פשוט אין צורך לתאר במילים.

פינת העבודה המגניבה בביתה של דנה מרן. Shiny Happy People עולה לי לראש...

וכמובן הבית של רוית רוד מלא האצילות ואלגנטיות בפינה קסומה שגם אתם כל כך אהבתם לפי כמות הלייקים שגרפה. אין מה לומר, בין אם אתם מעצבים ובין אם לאו, רואים שאיכפת לכם מהבית שלכם ושאתם ממש משקיעים, מה שמסביר את העובדה שאתם קוראים שלי. איזה כיף!

פינת הסקרטר בביתה של רוית רוד. האצילות מחייבת.

פינות מקסימות נוספות שנשלחו היו בבית של תמר מגן צ’פלין. בית בקיבוץ ששופץ בארבע ידיים שלה ושל בן זוגה והפך לחלום אחד גדול. המטבח ההורס והמושקע, אוספים של שנים מן הקיבוץ, של המשפחה ושל מסעות בעולם.

המטבח של תמר מגן-צ'פלין. צבעוני ושמח.
בסלון של תמר מגן-צ'פלין
השידה המשופצרת של תמר מגן-צ'פלין
ואוסף בקבוקי הזכוכית שמעליה.... תמר מגן-צ'פלין

הבית של אודית לוריין-בלקין, יצירתי במיוחד ומזמין, ורואים שהיא אוהבת להיות בו.

החיים על פי אודית. חדר השינה של לוריין-בלקין

פינת העבודה המקסימה של טל ויובל אוליניק-אלברג שמאוד אהבתי. כן, כן, הכיסא הירוק לקח אותי בגדול!

הכיסא הירוק בפינת העבודה המדויקת של טל אוליניק-אלברג שבה את ליבי

והפינה הקסומה בחצר של ליאורי אלון שכל כך מזמינה לקפה ומאפה ועיתון בבוקר, ומי יתן ואשב עליה בקרוב 🙂

והפינה בחצר של ליאורי אלון. צילום:דנה ישראלי

לסיכום, חברים, שיחקתם אותה בגדול. הפרסים נשלחו לזוכות המאושרות, ומי שחשקה נפשו לדפדפף באלבום השלם, בתמונות נוספות ובסיפורים שמאחוריהם. מוזמן לחזור לעמוד הפייסבוק ולהתרשם מהבתים ש-ל-כ-ם. פוסטים נוספים בהמשך השבוע על מסיבת יום ההולדת של פרנקי וחוויות שבת בנמל. יהיה כיף, תעקבו! המשך שבוע צונן ונפלא.