אחת הסיבות העיקריות להעלמותי בשבועות האחרונים, הייתה הפקה של מסיבת יום הולדת 50 לפרנקי, אהובי. הילד המכונה בפי כל “פיטר פן” ולא בכדי, חגג בסוף השבוע שעבר יובל, וזה ממש לא דבר שמעבירים ככה סתם. אבל כמו שאני אני, הפקות מסוג זה נדחות אצלי לדקה ה-99 ונעשות תמיד בלחץ רב, אבל עם המון לב ונשמה, ולמרבה המזל גם מצליחות לי 🙂 רציתי לשתף אתכם בקטנה, באוירה ובהכנות. היה כיף!

פיסאטה מכסיקנית עם אוכל טעים במיוחד!

לאחר שחככתי בדעתי רבות האם להרים עוד הפקת “על האש” באחת מחוות הסוסים של מקורבים, החלטתי שהמסיבה הפעם חייבת להיות עם נופך אישי, ומאחר ו”בר-בי-קיו” בסגנון קאובוי’ס אנחנו חוגגים בסטנדרד היומיומי, החלטתי ללכת על משהו קצת פחות שגרתי ויותר שמח, והפור נפל על פיאסטה מכסיקנית. ביילה, ביילה!

הריהוט הגיע, מתארגנים
מרקו תולה שרשראות ססגוניות...ומצליח להשאר על הסולם!
ארגזי פרחים ממתינים בסבלנות לשתילה
מצננים את הבירות...
אך....איזה טעים!

אחרי אירגון ריהוט, תאורה, קייטרינג (שהושקעה בו מחשבה לא קטנה!) עברתי לחלק האהוב עליי….הקישוטים. שרשראות מגניבות, סוסי עץ שנצבעו בצבע גיר עם סרטים כתומים (בל נשכח את הולנד בתמונה…), נרות כתומים לאוירה ומיני קקטוסים שקישטו את השולחנות. קורונה ומוחיטוס קיבלו את האורחים בליווי הג’פסי קינג אשר נגנו לנו מצברוח והיה כיף!

החושך כבר יורד והכל מוכן!
השולחנות מקושטים בנרות כתומים ובקקטוסים קטנים
הבופה העשיר כבר מחכה...
המשכתי לזלול ממנו עוד 4 ימים!
החגיגה בעיצומה! שימו לב לסוסונים השחורים על השולחנות. מיד התקריב...
נכון שהם יפים?

פרנקי קיבל מלא מתנות וזרי פרחים הורסים שמקשטים עד עכשיו את הבית בצבעים וניחוחות, ובהזדמנות זו תודה רבה לכל החברים שעזרו בהפקה, ובאו לחגוג ולשמוח איתנו. אוהבים אתכם מאוד, תודה על המתנות הנפלאות והאושר שאתם מכניסים לחיינו. פעמיים כי טוב והמשך שבוע מוצלח!

זרי הפרחים המדהימים!
ה- Giveaways למזכרת
והנה עוד אחד הורס....
ותמונות אוירה של פרנקי וחברים שלו...