בתור אחת שממש, אבל ממש,  לא מתחברת לצבע הורוד על גווניו, מצאתי שעם שילובים נכונים, בפריטים הנכונים, תוכלו לעשות יופי של בית גם עם ורוד. אני לא מדברת על ורוד של חדרי ילדות, אלא דוקא על צבעי הפוקסיה הבוהקים שיכולים להוסיף לכם המון שמחה לחיים, כל עוד לא תגזימו. אנחנו בפתחו של קיץ, בתקופה של שינויים, בנייה ועיצובי בתים. בואו תציצו לכמה גירסאות לא רעות בכלל של ורוד, שבהחלט אפשר לחיות איתן.

קירות ורודים למלאי תשוקה

כמו שמישהו כבר כתב פעם, ורוד זה לא צבע, זה תכונה. תכונה של עליזות ושמחת חיים, רונמטיקה, ילדותיות ואהבה. שילובים של ורוד בחלל יכולים לקחת חלק בצבע קיר, שטיח, ספה, כיסוי מיטה, וילון – בעיקר טקסטילים, במינון נמוך, ועם שילוב לצבע נטרלי אחר (לבן, אפורים, שמנת וצבעי חול ושחור). אל תפחדו לערבב את הורוד גם עם אדומים וכתומים. כל המשפחה החמה הזו מסתדרת טוב ביחד.

ספה עשירה בורוד
שילוב עדין של ורוד ולבן

שילוב של רהיט אחד בורוד יכול להפוך לכם סלון רדום לשיקי במיוחד, ושטיח או פוף בחדר שינה או ילדים יהפוך אותו מעייף לחי. לא הייתי ממליצה להשתולל ולעצב את כל הבית בורוד, אבל אם מתחשק לכם להשתעשע ולגוון לעונה אחת או שתיים את אחד החדרים, בעלות קטנה של אביזר, תוכלו לשדרג, וכשנמאס פשוט להחליף בלי למשכן כלום.

ורוד גם בחוץ לאוירה קייצית כייפית
ורוד בחדר השינה. מהממת.

אספתי כמה צילומים מרהיבים של שימוש בורוד בחללים מגוונים. אתם מוזמנים להתרשם ולכתוב למה אתם מתחברים. והעיקר, לא לפחד כלל.

טקסטילים הכי קל להחליף. וילון מוסיף המון.
שטיח מקסים וארון עם דקורציה מעניינת
גם פרחים הם אביזר, השקעה לטווח קצר
או סתם ספר עם כריכה ורודה
תראו איזה יופי
פוף צבעוני בחדר כהה
שילוב קטלני של גווני הקיר, וילון וכורסא מפוספסת. טוב של טעם.

התמונות לקוחות מהאתרים המקסימים הבאים:

http://style-files.com/

http://www.ihavenet.com/

http://goneorgoingsomewhere.blogspot.com/

ועוד כמה שאני כבר לא זוכרת את שמם…