קרוב לוודאי שעבור רובכם הקיץ והחופש הגדול עדיין בעיצומם, אבל אצלי בראש כבר מחשבות על סתיו ועל חגים. כמו תמיד, אני חושבת עליכם ראשונים וממש מקווה לסחוף אתכם עם האהבות שלי. רק סתם שתדעו, קולקציית מצעים, כריות נוי, וילונות וכיסויי מיטה חדשים כבר עושה דרכה ארצה מאנגליה ותנחת בזמן ליפיף לכם את המיטה לחג. כמובן שאודיע לכם מתי החנות האינטרנטית תשתדרג ותתעדכן. אבל! לגמרי בהפתעה, רציתי להזמין אתכם להצטרף אליי לסדנה קסומה לשזירת פרחים בסגנון האנגלי הכל כך אהוב עליי שתתקיים בשיתוף עם חנות הפרחים היפה שושנ’ס. לפרטים, כנסו. (צילום תמונת שער להמחשה מתוך bridalmusings.com צילום: Lauren Love Photography)

את שושנ’ס אתם בטח זוכרים מהפוסטים האחרונים שלי כאחת החנויות שובות הלב שיש באזור. שושן ומרגו רקחו עבורינו סדנה בת שלוש שעות בה נלמד לשזור פרחים וצמחים בסגנון אנגלי. הסגנון האנגלי שואב את ההשראה מהגינה האנגלית שבה אנשים גידלו ליד בתיהם ירקות, פירות , תבלינים ופרחים לשימוש האישי ולכן סידורי הפרחים מאופיינים בסגנון רופף, אי סימטרי במבנה סגלגל או עגול של מגוון פרחי גינה. הפרחים הם ריחניים, שימוש בצמחי תבלין ופרחים לפי עונת הפריחה. דוגמה לפרחים: דולפיניום, חוטמית, לע הארי, אפונה ריחנית, צבעונים, ציפורני חתול, אפונה ריחנית, גרניום, אסטר, חרציות, חבצלות, פרגים, מיני ורדים וציפורנים, לבנדר, דליות, נוריות כלניות אגפנטוס ועוד. בנוסף, יש שימוש רב בענפים בדגניים ובעלים בסגנונות שונים.

חנות שושנ’ס צילום: עדי ארצי

הסידורים מלאים, גדולים, בדרך כלל עגולים או סגלגלים, הם מאופיינים בעיקר ע״י השימוש שלהם במגוון רחב של פרחים ושימוש נרחב בעלווה. שימוש בענפים ובפרחים כפי שהם בצורתם הטבעית, הסידור מעצים את המראה הטבעי שלהם, ללא ניסיון לשזור אותם בניגוד לכיוון הטבעי. פלטת הצבעים מאד הרמונית, שימוש לרוב בצבעים בהירים, המשלימים זה את זה.

הסדנה תתקיים ביום שישי ה 16.9.2016 בין השעות 10:00-13:00 בחנות שושנ’ס ברחוב סלמה 13 תל-אביב, והיא במחיר מוזל לקוראי הבלוג בעלות של 225 ש”ח במקום 250 ש”ח. יש חניה במקום. מספר המקומות מוגבל אז מהרו להרשם! תחזרו הביתה עם זר פרחים משגע לשבת, ועם טכניקה חדשה לזרי החג שלכם. במתחם מספר בתי קפה לקפה של בוקר לפני או ארוחת צהריים בתום הסדנה, בכיף שלכם.

אם אתם בעניין, שלחו לי מייל דרך “צור קשר” עם שמכם וטלפון ושושן תחזור אליכם. אשמח מאוד להפגש!

*סדנא נוספת תתקיים בסוכות, ביום רביעי 19.10 בין השעות 18:00-21:00 – מוזמנים להרשם.

הנה מקבץ תמונות

מהסדנא הקודמת, היה מוי כיף! (לחצו על התמונות להגדלה)