בכל פעם שאני עוברת ליד חנות פרחים, משהו במצברוח שלי מתרומם. קצת כמו לשתות רד-בול. אני לא יודעת להסביר את זה, אבל פרחים עושים לי שמחה. הם כל כך יפים, שאי אפשר להשאר אדישים אליהם. ואולי אלו הצבעים שמשפיעים עלינו פסיכולוגית. יש אנשים שחושבים שלקנות פרחים זה בזבוז של כסף כי ממילא הם ינבלו אחרי שבוע במקרה הטוב, אבל פרחים מרוממים את הרוח. הם הופכים את הבית לחי ועליז, ומבחינתי שווים כל שקל. עזבו את סידור הפרחים הסטנדרטי, ובואו לראות סידורי פרחים פשוטים ויפים שיכבשו את ליבכם. דקה עבודה, והבית שמח.

סידורי פרחים פשוטים לאוירה קסומה בבית!

ללא מילים. פשוט יופי צרוף. חברו כלים פשוטים שברשותכם: צנצנות, פמוטים ישנים, ספלי קפה עזובים, בקבוקי סודה מיוחדים, בקבוקי משקה חריף או בשמים, הוסיפו פרח או שניים, עלה או גבעול ופזרו בכל מיני פינות בבית. אספתי לכם תמונות מרהיבות ממספר בלוגים, ואתן להן לעשות את העבודה.

פרחים בסדרות
תודו שאי אפשר לעמוד ביופי הזה

החליפו מים לפרחים מידי יומיים שלשה, וגזרו באלכסון את גבעולי הפרחים מלמטה, כל פעם קצת. כך תוכלו להאריך את ימיהם. פרחים כדאי לשים במקומות מוארים אך לא חמים מידי או עם שמש ישירה.

זר פרחים סגלגל בשילוב אביזרי דקורציה פשוטים ויפים
צמחי בר יפים לא פחות ובעיני עוד יותר
אספו בקבוקים למחזור מסוג אחר

בקבוקים ישנים, או חדשים אבל מגניבים בכל מיני צבעים מיוחדים, בקבוקי בושם או אלכוהול יכולים להוות השראה. קופסאות עץ למיניהן, סלסלאות וכל מה שנראה לכם מתאים להחזיק מעט מים או אדמה בתוכו.

גם פרח או שניים בודדים עושים את העבודה
השתמשו בבקבוקים מיוחדים מהשוק או מהסופר
שלבו צבעי פרחים עם אביזרים מסביב
השתמשו גם בספלים יתומים מסט
צבעי הפרחים צריכים להשתלב בחלל החדר שלכם

אין צורך לקנות זרים יקרים. תוכלו לקנות 2 זרים קטנים משני סוגי פרחים ולשחק איתם. תוכלו גם לקטוף צמחי בר בשדות בזמן פריחה ותראו כמה שזה יפה בבית בתוך כל מיני חפצים. שלבו פרחים בחדר האמבט, חדר השינה, שולחן האוכל במטבח, שידות כניסה וכל מקום שנראה לכם הזקוק למעט צבע או חיים.

אגרטל בסגנון כפרי עם צבע פרחים מאותה משפחה

והנה עוד כל מיני רעיונות מדליקים במה אפשר להשתמש כדי לעצב לנו סביבה ירוקה ויפה

פמוטי כסף ומיני עציצים ירוקים, טוב גם לסידור שולחן חגיגי
תבנית מאפינס במקום אדנית
ללא מילים

בכל פעם שתחזרו הבייתה, תרגישו את ליבכם נפתח למראה היופי הזה.

את התמונות לקחתי מהבלוגים היפהפיים הבאים:

http://decor8blog.com/
http://www.countryliving.com/
http://www.rieeliselarsen.dk/
http://www.herz-allerliebst.de/
http://www.etsy.com/shop/floresdelsol