תודה לכל המתלהבים והמתלהבות. אהבתי שאהבתם, אבל לנוכח החודש העמוס בחופשות, ילדים בבית ושאר ירקות של יולי-אוגוסט, החלטתי לבוא לקראתכם ולהאריך את התחרות עד ל-31.7.2011. אני מבינה שחלקכם בעיצומם של השיפוצים, אז קבלו ח”ח על העבודה והנכונות. אני מעלה לעמוד הפייסבוק את כל התמונות שנשלחו עד כה (לצערי רק שתי מתמודדות, אבל עם תמונות נוספות). אתם מוזמנים להכנס ולעשות “Like” למה שאתם אוהבים, וכך בעצם להצביע למתמודדת. החדר שיקבל יותר לייקים יזכה בפרס. במקביל, במידה ותשלחנה עוד תמונות עד לתאריך היעד, תראו אותן באותו עמוד. תודה לכולם על ההשקעה עד כה.

חדר השינה של סיון אסקיו, ניו יורק

אז המתמודדת הראשונה היא סיון אסקיו, צלמת ישראלית אשר חיה בניו יורק. היא שיפצה וצבעה את חדר השינה הססגוני שלה לבד כשנכנסה לדירתה. הקיר לראש המיטה נצבע על ידה באפור כדי להבליט יותר טוב את תצלומיה. מעל המיטה נתלו 3 פוסטרים מצוירים על גבי מפת הסאבווי ברוח ניו יורקית, אשר סיון רכשה אצל אמן מקומי, ושאר התצלומים הם פרי ידיה המוכשרות. פרטי הריהוט בסגנון מודרני הושלמו לקשת צבעים חזקה, כולל מיטה ושולחנות צד צהובים, וכיסוי בסגול הורס . פינת העבודה שלה צופה לחלון מואר עם נוף ניו יורקי מעורר השראה. החדר בהחלט משרה שמחת חיים ואופטימיות. לצערינו, אין בידי סיון את תמונות ה”לפני”, מה שגורע מעט מתנאי התחרות….

חדר השינה של דורית זוננשיין, ישראל

החדר השני הוא של דורית זוננשיין. דורית שכבר מזמן זממה על שידרוג חדר השינה, לקחה בשתי ידיים את התחרות כהזדמנות פז לממש חלום ישן. היא חלמה על חדר שינה עדין ורגוע, בצבעים ניטרליים. היא הזמינה מיטה חדשה ושידות אצל נגר לפי טעמה האישי, צבעה קירות, צבעה דלתות, תלתה תמונות ופינקה את עצמה עם מצעים חדשים תואמים. ייאמר לזכות דורית שימת לב לפרטים הקטנים: הוספת לייסטים לשידרוג המראה, שילוב של חפצים מטיולים באירופה, ועבודת מחקר רחבה שעשתה כדי להגיע למראה הרצוי. דורית אף רכשה מצלמה חדשה כדי לשלוח לנו תמונות “אחרי” איכותיות יותר, אך קחו בחשבון שמאוד קשה לצלם פנים בית בתאורה טבעית. אז דורית, שאפו על ההשקעה! החדר מקסים והוא כבר בעמוד הפייסבוק.

שתי דוגמאות מקסימות לבנות כישרוניות שאיכפת להן איפה הן הולכות לישון ולתוך מה הן מתעוררות בבוקר. תענוג. מקווה שתקבלו מוטיבציה, יש לכם שבועיים נוספים להשתדרג ולזכות בפרס. לכו על זה!

הזמינו חברים ומשפחה להצביע לכם בפייסבוק כמה שיותר ואולי תזכו!