שלום יקרים, את הבית המדהים שרציתי להביא לכם היום אני בטוחה שכולכם תאהבו! הוא פרי עבודתו של המעצב המוערך Timothy Godbold, הידוע בכל התכונות שאני אוהבת – ניקיון, דיוק פרפקציוניסטי מאין כמוהו, ויכולת מדהימה להביא לידי ביטוי את יופיים של חומרים טבעיים בפריטים שהוא בוחר. גודבולד ירש את תשוקתו לעיצוב מאביו הארכיטקט. הוא גדל והתחנך באוסטרליה, וגילה עניין רב בכל תחומי העיצוב, כולל אופנה. הוא המשיך את לימודיו ופיתח קריירה מרשימה בלונדון, סידני וניו יורק, ועיצב עבור מעצבי על, ביניהם ראלף לורן יקירנו. (מה הפלא שאני מתרגשת מכל פרט בעיצוביו…) סגנון העיצוב שלו הוא מודרני-נקי, בשילוב חפצי וינטג’ ואומנות עכשיווית, ההופכים כל חלל מרהיב לכזה שנעים ופונקציונלי לחיות בו. הוא אוהב לעשות שימוש בחומרים טבעיים ומשטחים כגון אבן ועץ, והבתים שהוא מעצב נחשבים לרגועים, מתוחכמים ושיקיים. אני יודעת שיהיה לכם קשה להסיר את העיניים מהתמונות. אני בוהה בכל מה ששלח לי כבר שלשה ימים ומתקשה לבחור לכם את היפות ביותר. Photos: Courtesy of Timothy Godbold.

שבועות שאני סוקרת כל כך הרבה בתים בחיפוש אחר בתים עם “נשמה”, ומתקשה למצוא כאלה בסביבתנו. רובם רפליקות אחד של משנהו, ללא רוח חיים או קו ייחודי המבדיל אותם מדייר אחד לאחר. רציתי להביא לכם השראה ליצירה מושלמת בעלת אופי ברור. אין ספק שבשביל ליצור כאלה בתים צריך להתאמץ. לחפש ולשלב טקסטיל וחומרים, להגדיר תחומי עניין וצבעים ולמצוא את הפריטים המיוחדים, שימוקמו בפינה המתאימה לכל חפץ. שיצביעו על תיחכום ומחשבה, וגם ישקפו את דיירי הבית. כולם מדברים על זה ומסכימים עם זה, קשה מאוד לעשות את זה בצורה כל כך טובה ומדויקת, וזה מה שהופך מעצב לדגול.

חפצי עיצוב מחומרים טבעיים
אני פריקית של סימטריה

בתים בסגנון בוהו שיק

טקסטיל בגווני שחור-לבן
נגיעות הצבע האדום מכניסות חיים וחום בבית, והפריטים המיוחדים נותנים תחושת על זמניות

הבית תוכנן עבור משפחה צעירה ב Sag Harbor New York, והוא מאופיין בחלל עם השפעה תעשייתית וכפרית משולבת עם אומנות מודרנית ופריטי וינטג’ מאמצע המאה. צבעי החלל בהירים ונקיים, והסגנון העיצובי אחיד בכל חדרי הבית. דגש רב על כיסאות מיוחדים המקנים אופי מתוחכם לכל אחד מהחללים. חומרי הגלם המבוססים בעיקר על עץ, נותנים חום לבית אף על פי שהוא מינימליסטי בהגדרתו. החדרים הותאמו לסגנון החיים של המשפחה הצעירה, כולל חדר ישיבה, פינת אוכל וחדר משחקים.

בתים בסגנון אקלקטי

בחירת אמנות לעיצוב הבית

צבעוניות השחור ולהבן בצירוף הגאומטרי פלשה גם למצעים והיא קו קושר בין כל החדרים
שימו לב באילו פרטים קטנים שב וצץ האדום וכמה שימת לב ניתנה אפילו לספרים שנבחרו לתצוגה

 

מתיקות מינימליסטית

עיצוב הבית עם אלמנטים של ברזל ובטון

אם נשארתם עם טעם של עוד, תוכלו להינות גם מספר מצליח שכתב גודבולד על השתלטות הסגנון הצבאי על תחום האופנה, וכיצד כבש אותנו טרנד זה בשנים האחרונות. ניתן לרכוש באתר שלו או דרך אמזון. לחובבי העיצוב – מעניין מאוד! מאחלת לכם שבוע נפלא, מלא בהשראה וסטייל. אשמח אם תשתפו את הבלוג בין חובבי העיצוב והחיים הטובים שאתם מכירים.
אגב, לאחרונה החלפתי מערכת דיוור לקבלת התראות על פוסטים חדשים. אם אתם נתקלים בבעיה – מתנצלת מראש, אשמח אם תביאו לתשומת ליבי. לבתים מעוררי השראה נוספים מוזמנים לשוטט בקטגוריית “בתים יפים“.