החורף הזה מצפה לנו צבעוניות חמימה-קרירה.  לא יודעת אם שמתם לב, אבל צבעי הפאלטה העכשוויים כוללים את גווני פירות היער, ירוק טווס, כחול וצהוב. בדי קטיפה למיניהם, רקמות עבודת יד, טלאים, פרטים על פריטים והדפסים של פרחים, חיות ועוד. הפאלטה כולה מושפעת מאוד מצבעי הטווס ומשדרת תשוקה, חמימות וצבעי חיזור.

מוצרי חברת RICE הדנית, בהשפעת הטווס

תמצאו את הצבעים האלו בפריטי אופנה, כלי מיטה, אביזרים לבית, כלים ושטיחים, תכשיטים ובעצם כמעט הכל. אפילו קירות הבית. הנה כמה דוגמאות מחברות מובילות בתחומים שונים, בארץ ובחו”ל. מקווה שאתם אוהבים, לדעתי זה מקסים, אם כי אופנה חולפת. אני אישית אוהבת להשקיע בדברים קלאסיים שלא נס ליחם, אבל מידי פעם כיף לגוון בפריט או שניים רעננים. מה דעתכם?

תיקים משגעים מקולקציית RICE
רשת FOX HOME מתעדכנת בהתאם

ברשת FOX HOME הבינו את העניין ונכנסו מיד לתלם. קווילטים בסביבות ה- 600 ש”ח, כריות סביב ה- 100 ש”ח וכלי מטבח בצבעים מרהיבים ובמחירים סבירים גם כן. את מוצרי חברת RICE היפהפיים ניתן להשיג בחנויות של SOFI, בשונרא בת”א ובעוד חנויות אך במחירים הרבה יותר יקרים.

צבעים ססגוניים גם מבית Anthropologie האמריקאית
מצעים של anthropologie
פאלטת צבעים חמימה ומחזרת

גם בחנות המדהימה anthropologie הלכו על ססגוניות אתנית, אפריקאית, מוטיב אינדיגו ועוד המון דברים נפלאים. המחירים בהחלט יקרים, אבל מי יכול לעמוד בפיתוי. ניתן להזמין לפחות פריט אחד מתנה לעצמכם באתר שלהם ואפילו בשקלים.

צבעי קירות בגווני העונה צילום מתוך אתר traditional home

ותראו מה שצבע יכול לעשות. גם בתחום עיצוב הבית ניתן לשלב את צבעי העונה. הנה שתי דוגמאות לשימוש בצבעי הטווס.

קירות בתכלת רגוע וסולידי
צבע יין לאוירה אצילית