עונת הפיקניקים נפתחת רשמית השבוע וההסתערות על רשתות ההום סנטר והאייס למינהן כבר בעיצומה. עם ישראל בהמוניו נוהר לחנויות בחיפוש אחר המנגל המושלם, אביזרי הניפנוף ושאר ירקות. אבל האם חשבתם פעם לגוון את המסורת ולצאת לפיקניק מעודן יותר? שחקו אותה בסטייל והכניסו קצת צבע לתמונות הפיקניק שלכם נוסח 2010.

הכניסו סטייל גם לפיקניק
הכניסו סטייל גם לפיקניק

מעבר לבשר, לפיתות והסלטים, רצוי לתכנן גם במה תסחבו את הדברים לפיקניק, במה תגישו אותם ואיך תתפרקדו על הדשא. הנה לכם מספר הצעות שיצבעו את הפיקניק בצבעים.

המחצלת שהיינו רגילים לראות בסיני הפכה לכוכבת בשנה האחרונה, וניתן להשיג אותה בשלל צבעים וגדלים, והיא השקעה חד פעמית שווה. ניתן להשיג גם מחצלות שבאות בנרתיק נשיאה אטרקטיבי. המחירים נעים בין 99-350 ש”ח ברשתות השונות. אתר Geomats מציע מחצלות מסוגננות ששווה לבדוק.

מחצלות ציבעוניות  תצלום מאתר geomats.com
מחצלות צבעוניות תצלום מאתר geomats.com

בין אם אתם מהממחזרים, מהמשתזפים או משוחרי הטבע, קרוב לודאי שיש כבר ברשותכם תיק אחד או שניים בהם אתם משתמשים לסופר או לים. המגמה הירוקה אשר שולטת כבר מזמן באופנה הביאה את כולנו לוותר על השימוש בניילונים המעצבנים ולהשתמש בתיקי בד או ויניל צבעוניים. גם סלי הקש יצאו השנה בגירסה מעוטרת המדגישה קווים טבעיים, תכשיטי אבן וחזרה לאמא אדמה. שילוב של מרכיבים ניטרליים וצבעוניות טרופית יוסיפו סטייל לכל פיקניק. גם תיבות קש ונצרים מחזיקות מעמד שנים רבות ואין ספק שתורמות לאוירה, בעיקר לרומנטיים שביניכם.

תיקים מתוך אתר brand-it.co.il, לקוסט ו- H&M
תיקים מתוך אתר brand-it.co.il, לקוסט ו- H&M

אם בא לכם להשקיע קצת יותר בהגשה צבעונית וחגיגית מכלי הפלסטיק הלבנים, עומד לרשותכם מגוון רחב של כלים חד פעמיים מקרטון או מפלסטיק, בגירסה רגילה או ירוקה. הכלים המושקעים יקרים קצת יותר, אבל בהחלט נותנים אופי וסטייל לשולחן הפיקניק שלכם. שלבו אותם עם מפיות בטקסטורת נקודות, משבצות או כל דבר קלאסי שמזכיר את ימי התום, ותתענגו. כלים מושקעים במיוחד ניתן להשיג בנסבאד ובפעמית . למשקיעים עוד יותר, מומלץ לבקר באתר חברת Nkuku האנגלית, המשיקה קולקציה מדהימה של כלים ואריזות.

קולקציית כלי הבית החדשה של חברת Nkuku
קולקציית כלי הבית החדשה של חברת Nkuku

אז כבר הגעתם אל מקום הפיקניק, פרשתם את המחצלת, סידרתם את האוכל והכלים הצבעוניים, בהשקעה מקורית ולא גדולה תוכלו גם לשבת על כריות נוחות. הרעיון המקסים לקוח מאתר מרתה סטיוארט ומצאתי אותו שימושי למדי לא רק לפיקניק אלא גם לשימוש בחצר. כריות ישיבה העטופות בכיסוי שעוונית או ויניל. מכירים את גלילי השעוונית הגדולים הנמכרים בטקסטורות מקסימות של פרחים וצורות ברשת גולף אנד קו או ברשתות לריהוט הבית? תוכלו לקנות מטר או שניים מכמה סוגים, לגזור לפי גודל של פנימית של כרית ולתפור להם ריצ’רץ’, והנה לכם כרית רב פעמית אשר ניתן לנקות בקלות.

כריות ישיבה עם ציפית ממפת שעוונית צילום: marthastewart.com
כריות ישיבה עם ציפית ממפת שעוונית צילום: marthastewart.com

אז עכשיו שאנו מסודרים, נשאר רק לאכול! הצעות למתכונים קלילים לפיקניק בפוסט הבא.