חג הפסח מעבר לפינה, האביב כבר בכל מקום וההכנות לליל הסדר בעיצומן. כמו בכל ימות השנה, גם החג מתחבר אצלי לטבע, ועכשיו כשפריחת האביב בעיצומה, לא צריך אפילו להתאמץ. השנה השולחן שלי בסימן ירוק, הצבע האהוב עליי בגלגל. חשבתי שכדאי להוסיף לשולחן חווית חושים נהדרת ולקשט את השולחן כולו בירוקים ובפרחים עם ריחות עזים הישר מן הגינה. אני מבטיחה לכם שאף אחד מהאורחים שלכם לא יישאר אדיש לריח הזה, ואם אתם מתארחים – ממליצה לכם בחום לקחת איתכם את הזר הזה למארחת. תהיו כוכבי המסיבה! סטייליניג וצילומים: רוני דה ליידה  פרחים וצמחים: שושן דגן – שושנ’ס.

 

אסופת ריחות גן עדן שירנינו כל שולחן חג!

כשאני אומרת בסימן ירוק, אני לא מתכוונת לכמה עציצים, אלא לבישול הארוחה עם תבלינים טריים מהגינה, לרכוש מתנות שכולן מהטבע, ולשזור זר ריחני מפרחי תבלין ססגוניים. הכי טרי, הבי בריא והכי יפה. את הזר המושלם שבתמונות רקחה לנו באהבה רבה שושן דגן משושנ’ס, והוא מורכב מנענע, גרניום לימוני, שיבא, בזיליקום מג’יק , אמיתה, בבונג, טווידיה ולוונדר! ואתם לא מבינים את עוצמת הריחות שיש לי בבית. פשוט יכניס את האורחים שלכם להיי טבעי מטורף.

זר עגול מדהים מעלי גרבילאה באדיבות שושנ’ס פרחים וצמחים

גם מתנות אני ממליצה לרכוש תוצרת אמא אדמה. בין אם זה תמרוקים, אביזרי נקיון עשויים עץ, תמונות פרחים בסגנון וינטאג’ או תבלינים שווים
כי מי לא ישמח לקבל את זה??

ולאלה מכם שלא רוצים לוותר על מפה לבנה על שולחן החג, הנה גירסה חגיגית במיוחד עם הזר המהמם הזה.

מאחלת לכם שבוע נפלא, אביב שמח וחוויות כיפיות לקראת החג!

סטיילינג, צילום, כלים וטקסטיל: רוני דה ליידה  |  צמחים ופרחים: שושנ’ס