החג המואר ביותר בשנה כבר בדרך, והבית שלי בהכנות קדחתניות גם לחנוכה וגם לקריסמס, וברור שזה הזמן הכי כיפי בשנה. ברוח העשיה והיצירה, האורות והקישוטים, החלטתי לערוך תחרות קטנה כדי לעשות לכם את החג מעניין יותר. אני יודעת שהילדים יהיו בחופשה ויעסיקו אתכם, אז זו הזדמנות מצויינת לגייס אותם למשימה, ולזכות בפרס מתנת BIGGIE BEST. תחרות עיצובים לחנוכה תכלול מיני-הפקה של עיצוב בנרות, חנוכיות, סופגניות, סביבונים, מטבעות וכל מאפייני החג. פשוט תצטרכו הפעם להשקיע ולקשט פינות בבית או שולחן חג ולשלוח לי 3-5 תמונות של העיצובים. כדאי שזה יהיה יפה. רצוי שזה יהיה טעים.

תחרות עיצובים לחנוכה: מאירים את הבית

התחרות מיועדת הפעם ל-כ-ו-ל-ם, כולל מעצבים! התמונות צריכות להשלח אליי לא יאוחר מה 20.12, ולאחר שאעלה אותם לעמוד הפייסבוק של Home in Style, תחל ההצבעה על התמונות. כמות הלייקים בעמוד הפייסבוק תקבע את המנצח/ת המוכשרים, אז הכינו את החברים שלכם להצבעה. אתם מוזמנים להיות יצירתיים ולהפתיע במלאכת יד, עבודות נייר, תפירה, אפייה או כל העולה על רוחכם. אני מצרפת תמונות השראה, אך דברים מועתקים מהן לא יתקבלו. את התמונות יש לשלוח לאימייל שלי ב ronniedeleede@gmail.com עם פרטי הקשר שלכם.

מקבץ השראה לחנוכה
אפשר לעצב באפייה
או בקישוטים

בעניין אחר, את הסדנא לסידור הפרחים אנו נאלצים לדחות לתחילת ינואר כי לצערי התאריך לא היה נוח להרבה מכם. הודעה על תאריך חדש תצא בנפרד, ובינתיים המעוניינים הנוספים מוזמנים לפנות אליי במייל לשיריון מקום.

בינתיים אני מאחלת לכם יום חורפי שמח, עוד מעט יהיו לנו עוד שלוליות. לכו לחשוב, לאסוף פריטים ולעצב, יהיה שמח!

קישוטים אה-לה Martha Stewart
כפתורים, מטבעות...מה זה חשוב
הפעילו את הדימיון וקשטו נוסח חו"ל
ב-ה-צ-ל-ח-ה!
מעות חנוכה בסטייל
חנוכיה מהטבע