קונספט השיתוף נטמע בשנים האחרונות באורח חיינו כאילו היה כאן מאז ומתמיד. שיתוף בתים, שיתוף חללי עבודה, שיתוף הסעות. בניסיון ללמוד מחוכמת ההמונים, לחסוך באנרגיה ובמשאבים וכן, גם להרחיב מעגלים חברתיים ועסקיים, בשקט בשקט, הלכה והתעצמה לה תופעת ה WeWork. חללי עבודה משותפים אשר ניתן לשכור לפי הצורך. ומי שטרם נתקל באימפריית ה SOHO HOUSE – ברוכים הבאים. ה SOHO HOUSE הינו מועדון חברים  לקהילת הקריאטיב. המועדון הראשון הוקם בשנת 1995 בסוהו של לונדון, ומאז התפתח בעוד 20 אתרים נוספים בעולם. הרעיון עליו הוא מבוסס הוא להוות “בית שני” לחברי המועדון הרשומים אליו, שכולם מתחומי הקריאטיב השונים. צלמים, מעצבים, כתבים וכו’ משלמים דמי חבר שנתיים לבית סוהו מקומי או למנוי גלובלי התקף בכל העולם, ונהנים ממתקני הסוהו המעוצבים והמזמינים, הממוקמים בד”כ בבניינים יוצאי דופן, ובהם בר, מסעדה, בריכה, ספא, חדר כושר, עמדות עבודה, מספרה, בית קולנוע וכן, גם בית מלון עם חדרי בוטיק. שם הם יכולים לקיים פגישות עבודה או סתם מינגלינג חברי בין מרגריטה לשוט ויסקי. הצילומים המרהיבים של הלוקיישן הספרדי Little Beach House Barcelona באדיבות SOHO HOUSE.

 LITTLE HOUSE ON THE BEACH BARCELONA
מי לא היה רוצה לעבוד מכאן?

אין בכלל לתאר את רמת הפנפון והיופי של בתי הסוהו ומלונות הבוטיק הצמודים להם.
Drop-dead-gorgeous. ואני לא סתם אומרת –  תתכוננו להתעלף. אז ככה: אם אתם משתייכים לברנז’ת הקריאטיב, תוכלו להגיש בקשה לחברות, שתעלה לכם בין 900-1800 יורו בשנה אם אתם למעלה מגיל 27, ובין 450-900 יורו בשנה אם אתם מתחת לגיל זה (ואם יאשרו שאתם מתאימים לפרופיל ו”אינים” מספיק).החברות תקנה לכם כניסה חופשית למתקנים ואפשרות להביא עד שלשה אורחים איתכם. אם סתם בא לכם להזמין חדר בבתי המלון שלהם, אתם לא חייבים להיות חברים כדי לעשות זאת. כיום ישנם כעשרים מועדונים בעולם החל מלונדון, ברלין, ברצלונה, אמסטרדם איסטנבול, ניו יורק, מליבו ועוד. תכלס, קונספט נוח למי שעושה עסקים מסביב לעולם ואין לו משרדים. בכלל, השילוב של עסקים עם פאן תמיד קרץ לי 😉
אז במקום לבלבל לכם עוד את המוח, אני פשוט אניח כאן את הקישורים לכמה מהלוקיישנים שלהם השווים ביותר בעולם ואתם כבר תחליטו באיזה תרצו לבקר. אני חושבת שאלך על זה של ברצלונה.
שיהיה לכם המשך שבוע נ פ ל א !

 LITTLE HOUSE ON THE BEACH BARCELONA
ממש כמו בסלון בבית 🙂

 

בית מלון על החוף בברצלונה LITTLE HOUSE ON THE BEACH BARCELONA
חדרי מלון בוטיק מפנקים הפונים לים

בית מלון על החוף בברצלונה LITTLE HOUSE ON THE BEACH BARCELONA
שלל חללי מפגש לעסקים ולבילוי, בחוץ ובפנים

בית מלון על החוף בברצלונה LITTLE HOUSE ON THE BEACH BARCELONA

ברצלונה מחכה לכם! 😉