שמתי לב שלרוב האנשים בארץ יש נטייה להסחף אחרי הזרם ולא לתת ביטוי לטעם האישי שלהם, ולומר לכם את האמת, זה קצת מתסכל אותי. אנחנו ארץ של אופנה אחת. גם בלבוש, גם בהנעלה, ולצערי, כן, גם בריהוט ועיצוב הבית. אם בכל החנויות יש ריהוט מהודו, אז תראו את זה בכל הבתים. כשאיקאה הגיעו לארץ, פתאום לכולם היו את אותם המצעים וכלי האוכל. מתי כבר תלמדו להיות שונים? להיות אתם, ולא להיות ב-ד-י-ו-ק כמו השכן? דוקא בחדר האמבטיה, החדר הכל כך אישי הזה, אולי סוף סוף תעיזו להיות מי שאתם באמת. הנה כמה השראות לכאלה שלא פוחדים להיות שונים.

אמבטיה בטורקיז בוהק

אז יש כל כך הרבה דברים שאפשר להוסיף לחדר אמבטיה לבן, אנמי וסטנדרטי כדי להפוך אותו למיוחד. מטפט מיוחד על הקירות, לרצפה מעניינת, לשנדליר מיוחד, לאביזרים צבעוניים מגניבים. אולי אוסף תמונות שאף אחד לא חשב לפגוש דוקא באמבטיה, או אולי בצבע נועז על הקיר.

אריחים מעניינים מעל הכיור
תמונות יפות, לא רק בסלון

תוכלו להשתמש בדוגמת הבד האהובה עליכם, ובתוספת נייר פלסטיק להפוך אותה לוילון מקלחת חדש. לקחת כמה מקופסאות המגנטים המגניבות לתבלינים ולשים בהם דוקא תכשיטים או סיכות ראש ולאחסן אותם בחדר האמבטיה. אל תפחדו לקחת פמוט מיוחד שכבר נמאס לכם לראות אותו בסלון ולשים אותו דוקא באמבטיה למראה דרמטי.

השתמשו בואזה שקופה לאיחסון נייר טואלט צבעוני
בקופסאות מגנט של תבלינים לאיחסון פיצ'פקעס
מתקני מגבות על פנים הדלת

מראות אפשר למסגר בצורה מיוחדת ולא סטנדרטית. אפשר להכניס שטיחים יותר משמעותיים משטיחי אמבט, בתנאי שיש לכם מספיק מרחב ושתשמרו על חדר מאוורר מאוד. אתם יכולים להכניס פריט או שניים מעץ (סולם מגבות, כיסא עתיק) או סל מעניין למגבות. כל פריט שלא ממש שייך בחדר אמבט יעורר לכם עניין ויהפוך את החדר למיוחד.

שימו פמוט מיוחד למראה הדור
אמבטיה לאנשים שמחים, טפט מיוחד ואביזרים צבעוניים
מראות במראה מיוחד, סולם מגבות (יש בחפצים, נווה צדק) ושטיח מעניין

תוכלו להוסיף ספסל ישיבה שמתחתיו מדפי איחסון לכל מיני דברים, ולהוסיף לו דרגש מרופד בצבעים עליזים. עציצים באמבט מבחינתי זה MUST או לפחות אגרטל עם פרחים יפים.

קיר בכחול דרמטי, כיור צהוב ועששיות ענתיק

תמשיכו לדפדף בתמונות הנפלאות האלה ותקחו לכם השראה מכל העולם. העיקר שלא יהיה לכם חדר אמבט סטנדרטי כמו שאנו רגילים בישראל. עצמאות שמח!

אמבטיה בסגנון כפרי
אמבטיה כפרית-מלכותית
שטיחים אפגניים באמבט ומראה שלא תבייש אף סלון
אמבט בשחור-לבן-ותכלת, עדין ויפה
ונחתום במבט מקרוב על שנדליר טורקיז מהמם שבהחלט יעשה לכם את חדר האמבט

חלק מהתמונות לקוחות מהאתרים הבאים:

http://www.houseofturquoise.com/

http://ninasapartment.posterous.com/

http://style-files.com/

http://www.countryliving.com/