שלום יקירים, מקווה שעברתם את החגים בטוב ושאתם כבר עושים תוכניות לחודש הבא. בעקבות בקשות רבות שלכם בנושא, אני שמחה להזמין אתכם לסדנה קלילה שהשם שבחרתי לתת לה (ותסלחו לי אם זה בלועזית) הוא “Add heart to your home“. פשוט לא יכולתי למצוא דרך טובה יותר להגדיר את הנושא שעליו רציתי לדבר. לאלו מכם המתקשים לסגנן את הבית ולא יודעים מהיכן להתחיל, כיצד לבחור ולשלב צבעים, כיצד להגדיר את סגנון הבית ואיך להכניס אליו בעצם את מי שאתם, הסדנא הזו תעשה לכם סדר בדברים. תוכלו לקבל את יסודות העיצוב לכל חדר שהוא, וטיפים שתוכלו ליישם בקלות אצלכם בבית כבר למחרת. (צילום שער: רוני דה ליידה)

הסדנה תתקיים ביום שישי ה- 11.11.16 בין השעות 9:00-12:00 אצלי במשמרת, על קפה ומאפה. אדבר על מספר נושאים חשובים באיפיון הבית שלכם, בעיצוב וסגנון ולבסוף אענה גם על שאלות ספציפיות שאתם צריכים איתם עזרה. עלות הסדנא 300 ש”ח, מינימום 8 משתתפים אם כי הכמות מוגבלת ויש להרשם כאן. משתתפי/ות הסדנה יוכלו להנות מ- 10% הנחה על קולקציית הסתיו החדשה באתר, אם כי תצטרכו ליידע אותי מבעוד מועד אילו פריטים תרצו מאחר ולצערי אין לי אולם תצוגה. (התשלום על הפריטים במקום בשיק או במזומן בלבד, התשלום לסדנה הוא מראש ומתבצע בהרשמה).

הנה הצצה קטנה אל הבית הפרטי שלי (חלק מהצילומים לא משהו בכלל מהנייד שלי, עימכם הסליחה :-))

 

לאלו מכם שכבר היו אצלי, ולאלו שטרם הכרנו, אשמח מאוד לארח אתכם במושב הקסום משמרת אשר בו אני מתגוררת. אם יש לכם שאלות שלחו לי מייל דרך עמוד צור הקשר. יהיה נחמד להתראות שוב!