בכל פעם שלקוחה יוצאת מאצלי עם שקיות, אני לא יכולה שלא לתהות לאן הם הולכים, הפריטים של BIGGIE BEST,  ואיך יראו אחר כך  אצלה בבית. איך היא תשלב את הכריות, או איזה צד של הכיסוי היא תפרוס, החלק או המודפס. ככה זה  אצלי. זה לא נגמר במכירה. רוב הלקוחות מבינים לליבי הקשור נואשות למוצרים, ומואילים לגאול אותי מייסורי ולשלוח לי תמונה של “אחרי”, ואז כולי אושר. כששאלתי את ללי גולדשטיין מה היא עשתה עם כל הדברים שקנתה, היא ענתה בפשטות: “למה שלא תבואי ותראי בעצמך”. אז באתי. אפשר לומר שצרחתי מאושר כשראיתי איזה בית המוצרים החדשים שלי מצאו. אז החלטתי שאתם חייבים לראות גם.

בסלון של ללי

ללי גולדשטיין היא לא עוד פריקית של מצעים. היא מעצבת טקסטיל, בוגרת שנקר ועוסקת בהום סטיילינג בעצמה. היא מכורה יותר גדולה ממני לבדים, וטעמה המובחר ניכר בכל פינה בבית. שנים של עיצוב טקסטיל יוקרתי לחדרי ילדים וסטודיו שטיפחה, הביא אותה להתעסקות ביריעה הרחבה של הום סטיילינג, ואף יותר מזה, של HOME. ללי היא גם מנחת קבוצות הורים, מוסמכת “מכון אדלר” המאמינה כי בית הוא לגמרי לא סתם ארבעה קירות, וכי הילדים הם הנכס היקר ביותר שלנו. אף אחד לא צריך ללמד אותנו לאהוב אותם, אבל אפשר ורצוי ללמוד כיצד לייצר אוירה משפחתית נעימה, לטעת בהם תחושת שייכות וביטחון ולבנות סמכות הורית. וכן, לעיצוב הבית יש תפקיד חשוב במשוואה הזו.

טקסטיל ואוספים מכל העולם
מבט מהסלון לכניסה
הפסנתר הלבן משתלב בחלל בדיוק רב על חפציו וצבעיו
אוסף קריסטלים הורס
הטורקיז והירוק בולטים בצבעי הבית ומוסיפים חן אלגנטי לטקסטיל הלבן
שידה בפינת הסלון
שולחן הקפה בסלון עמוס ספרי עיצוב ופריטים יפים והכל בטוב טעם
כורסא מזמינה

ללי היא אמא לשלשה ילדים, ומתוך עולמה הפרטי וילדותה שלה, מאמינה שהבית בו אנו גדלים והחללים בהם אנו שוהים, יוצרים יחסים. הגודל, האוירה, הצבעוניות, התאורה, הישיבה יחד סביב שולחן האוכל, הדיאלוג בין בני המשפחה. הכל מתחיל מהבית. חשוב לה לתת לכל לקוח את מה שנכון לו ולבני משפחתו, הן בפן העיצובי והן בהדרכתו כהורה, מה שהביא אותה לשלב בין שני העיסוקים. כל בית מן הסתם חייב להתאים לאופי הלקוח, לרמת האנרגטיות שלו ושל משפחתו, לצבעים שהוא אוהב. שיטת העיצוב שלה מציעה להתחשב בצרכי הילדים ובגילאים שלהם. לאפשר פרטיות אבל לא ניכור. לתת פינת התפרקות בחדר משחקים אבל עדיין לשמור על סדר בחדרים. להעדיף חדר טלויזיה אחד משותף לכל המשפחה, ולוותר על טלויזיה ומחשב נפרדים בכל חדר. בקיצור, לשמור על ה”ביחדנס”. אין ספק שמבנה הבית משפיע על החום האנושי והמגע. שני דברים שהולכים ונכחדים מן העולם בעידן המדיה הדיגיטלית המנתקת אותנו מהסביבה האנושית הפיזית, והופכת את חיינו לתלויי טכנולוגיה חסרת גבולות.

פינת האוכל, מוארת ולבושה שאבי שיק עדין ונעים
איזה כיף להתקבץ סביב שולחן כזה מזמין
ארון כלי האוכל הירקרק ההורס והכורסא התואמת. כן, כן, שכחתי להזיז את החצובה...זה עדיין יפה!
תראו בפנים! לקחת הכל!
מי רוצה לשבת כאן שיקום!
כל כך יפה שבא לבכות...

היא נולדה באנגליה לאמא שוויצרית ואבא אנגלי, ונשמה כל חייה סגנון אירופאי קלאסי הניכרים בכל. הסגנון הרך והרומנטיקה בעורקיה, החל מקשת הצבעים בבית, הטקסטילים האיכותיים עם הדפסי הפרחים והפסים, כלי הקרמיקה בעבודת יד, הפסנתר הלבן שהמיס את ליבי ובכלל…..הכל!

מטבח איקאה - בסיסי ויפה
רצפת הפרקט חודשה זה לא מכבר לרענון החלל
וקצת פריטים שמכניסים אופי
חדר המשפחה וחדר העבודה חוברו לחלל אחד חמים ונעים
ערימת ספרי עיצוב, גלריית תמונות משפחה וילדים שמחים. זה מה שמצאתי שם.
מי לא היה רוצה לעבוד כאן, תגידו?
אני גם רוצה כזה. זה מה שיש לי לומר.
שלא לדבר על אוסף הבדים שמצאתי בארון העבודה של ללי...

כשהגעתי לחדר השינה שלה, צהלו פניי למראה מקבץ הכריות וכיסוי המיטה הכחול-לבן של BIGGIE BEST שנחו להם באלגנטיות על מיטתה. התכווצתי מרוב אושר. בשביל רגעים כאלה אני חיה!

חדר שינה רך ורומנטי. מזהים??
תגידו לי אתם, זה לא נראה לכם ממגזין?
שידה בטורקיז שעושה את החדר
מזהים או לא מזהים?
נכון שזה הורס?

גם בחדרי הילדים, כל פריט היה מושקע ובעל ערך היסטורי, וינטייג’י עם סיפור מאחוריו. פשוט לא הפסקתי לצלם. לא ידעתי על מה להביט. ה-כ-ל  י-פ-ה! ואולי אפילו תתפלאו לדעת שהבית הוא בית שכור, אבל העובדה הזו לא הפריעה לה להשקיע בו כאילו היה שלה. ככה זה אנשים עם נשמה.

חדר בנים בהשראת הים
מזהים כרית? 🙂
שולחן כתיבה לא קונבנציונלי
טקסטיל בגווני כחול ואפור
כל פריט משלים פינה בחדר בהרמוניה
מקלחת וינטייג'ית עדינה

אני לא אוסיף עוד במילים, אלא אתן לכם פשוט לצלול לתוך התמונות, בינתיים שיהיה לכם סוף שבוע טוב וצונן!

חדר הבנות, שמח וחמים!
הקיר חולק לשני צבעים ומיטת קומתיים מאכלסת שתי בנות
פינת שולחן הכתיבה מקושטת בפריטי וינטייג' צבעוניים
הצבעים רכים ומשלימים בין הריהוט לטקסטיל
ארון מצעים מפנק, סלסלאות צעצועים ומיליון צבעים
פריטים עם סיפור גם בחדרי הילדים
באופן מפתיע גיליתי מקבץ מרשים של סוסים בבית גולדשטיין...ממממ....
וגם מכוניות!
חדר המשחקים בכלל היה חגיגה בשבילי
לא משנה לאן תסתכלו, תמצאו אהבה
רציתי לקחת כל אחד מהצעצועים שם לעצמי
מה, לא הייתם רוצים גם כזה...?
או כזה...?
שלא לדבר על זה! אה... כזה כבר יש לי! 🙂

ללי גולדשטיין מעצבת הום סטיילינג ומנחת קבוצות הורים בגישת “אדלר” (בקבוצות או באופן פרטני), טל’ 054.768.0780 או 09.954.0212 leligold@gmail.com