בעוד אנו כמהים לקרן שמש מחממת בימי פברואר הקפואים, אני כבר עם מחשבות על אביב ועל החופשה הבאה שלי. כדי שחופשה תהיה שווה באמת צריכים להתקיים בה שני אלמנטים בסיסיים מבחינתי. אחד זה הטבע מסביב, והשני הוא עיצוב הפנים של המקום. אם יש לו סיפור מעניין אז בכלל טוב. בחיפושיי אחר המקומות עם ‘הבפנים והבחוץ’, אני תמיד חוזרת למעצבים שעשו לי את זה בפעם הראשונה. הצלם הבריטי האהוב עליי Paul Massey עשה זאת פעם שנייה. אחד מתחביביו הוא לשפץ בתים עד לרמת עילוי, וכן, גם להשכיר אותם לחופשות. את הבית המשגע הזה רכש, שיפץ ועיצב בעצמו, שלא לדבר על הצילום המטריף שעליו אין ויכוח. בית על הים ב Cornwall המשגעת עם נוף סירות הדייגים וווייב המארין – זהו בהחלט יעד הנופש הבא שלי באביב הקרוב. נראה אתכם אומרים לזה לא. (Photos: Paul Massey)

יש לו כישרון מדהים להוציא מכל חלל את מיטבו, ולחבר אותו באופן מוחלט עם סביבתו החיצונית. חומרי הגלם שלו תמיד טבעיים, הגוונים חיוורים ועדינים, ופרטי הריהוט והעיצוב הם אסופה מדויקת של כל אהבותיו ממסעות צילום שלו בעולם. רמת הדיוק שלו בכל פינה לא יכלה לפרוט יותר על נימיי, ואני מוצאת עצמי בוהה שעות בכל צילום. תוהה מתי אתעורר בחדר הכל כך בסיסי ונעים הזה בלופט, כשהמפרץ הכחול על סירותיו הססגוניות נשקף מהחלון.

 

קצת חבל הפעם שהתמונות הן ללא צבע. פלטת הצבעים בה בחר פול לעצב את הבית רגועה ושקטה כיאה לבית נופש. היא משלימה להפליא את צבעי החוף הנשקפים מבחוץ, והם פשוט מהפנטים. אתם מוזמנים להכנס לראות את הבית להשכרה, את החוף הציורי של העיירה Mousehall במערב Cornwall, שם ממוקם הקוטג’, ממש על קו החוף באתר המציג בתי קיט להשכרה על בסיס שבועי. שם תוכלו לראות את כל היופי הזה בצבע. לנו לא נותר אלא לחלום על אפריל-מאי מול מים שקטים וסירות דיג. שיהיה לכם שבוע טוב!