אני מכירה אתכם היטב כבר למעלה משלוש שנים. אתם קוראים אותי כל שבוע (כמעט, נו…), שולחים לי מיילים מפרגנים, פוגשים אותי לשיחה קצרה במכירות של ביגי בסט. את חלקכם היה לי העונג לבקר בבתים, לעצב, לשדרג, אולי לצלם. אבל הכי הייתי רוצה לראות, מה אתם עושים עם הדברים היפים של BIGGIE BEST שאתם רוכשים באתר, במכירות או בחנויות. הסקרנות הורגת אותי. אז החלטתי שהקיץ הזה, אחרי שנים שאני משתפת אתכם כמעט בהכל, הגיע הזמן שתשתפו אותי גם. אני מכריזה בזאת על תחרות חדשה, להלן “התחרות”, שתתקיים במהלך חודשי יולי-אוגוסט. רוצים להשתתף? כנסו לפרטים המלאים.

ג’וזי ואני בפיקניק בכרמל. האקססוריז באים איתנו גם החוצה….

התחרות” תתקיים במהלך חודשים יולי אוגוסט, ובה החל ממחר ה 1.7.2013 ועד לסוף אוגוסט, תוכלו אתם, להלן “המתמודדים“, לשלוח אליי תמונות של פריטי ביגי בסט שרכשתם, בתוך הבתים היפים שלכם. איך שילבתם אותם ומה עשיתם איתם. שלחו פינות, שלחו חדרים, שלחו חוויות. תמונות נבחרות, (ובאיכות טובה בלבד) תעלנה לעמוד הפייסבוק לאלבום “התחרות”.

מה צריך לעשות?

על מנת להשתתף בתחרות תצטרכו לעשות את הפעולות הבאות:

1. לשלוח תמונות כאמור לעיל, עם פרטיכם למייל ronniedeleede@gmail.com
2. להרשם לבלוג Home in Style בלינק הזה
3. לעשות LIKE לעמוד Home in Style בפייס
4. וכמובן, לשתף את האלבום בפייסבוק כמה שיותר

ומה תקבלו?

בעל/ת הבית הנבחר/ת יקבל פרס שווה ביותר מבית BIGGIE BEST, ותמונותיו תתפרסמנה בבלוג ובעמוד הפייס. תאמינו לי שכדאי לכם!

BIGGIE BEST לא סתם טקסטיל

BIGGIE BEST היא לא סתם עוד מותג של טקסטיל. היא ממש כמו חברה טובה. היא מלווה אותי כבר יותר משלוש שנים בכל הבתים שעברתי. היא משדרגת לי כל חדר לכזה שאין לאף אחד אחר. הכריות שלה עושות לי שמח. הבדים שלה שידרגו לי כורסאות וכיסאות פינת אוכל. המצעים וכיסויי המיטה שלה מלווים אותי כל לילה לישון. בכלים שלה אני מארחת את ארוחות החג הכי מיוחדות שלי. אני ממש מאוהבת בבדים המלטפים שלה, במשבצות, בפסים, בפרחים. העציצים וכלי הנוי מתארחים אצלי בגינה ומשתבצים להם בצורה מושלמת בין הירוק. אני ממש מקווה שגם אתם מרגישים כך.

צילמתי לכם הצצונת קטנה לביגי אצלי בבית. בסוף התחרות, ואחרי שאראה את הפינות שלכם, אצלם לכם את הבית החדש שלי במושב משמרת בשלמותו. קטן ומקסים כמו שהוא. אז שנצא לדרך? יש לכם חודשיים שלמים, בלי להתעצל ובלי תירוצים. קדימה, עכשיו אתם! שבוע טוב 🙂

הכורסא האדומה השינה שלי התחדשה בריפוד הולם
כיסאות Quin Anne עתיקים ששופצו ורופדו עם ביגי, וכד אמייל עתיק מהשוק בהולנד