אני חושבת שאחרי קרוב לשנתיים של מערכת יחסים איתכם, הגיע הזמן לספר לכם על מקור ההשראה שלי. אם אתם קוראים ותיקים של הבלוג, אז אתם כבר בטח מכירים את האהבה הענקית שלי לסוסים, וזו לא הפעם הראשונה בה אני מצביעה על קשר עמוק בין חובבי עיצוב לסוסים. אם יש בן אדם אחד בעולם הזה שמבין לדעתי עיצוב מושלם, הוא הרי האחד והיחיד אשר מקור השראתו, יצירותיו וחייו מונעים מאותה אהבה לטבע ולסוסים. מגיל ילדות צעיר ולאורך שנים, לא נעלמה הערצתי לאיש הנפלא הזה אשר מצליח באופן מושלם ואבסולוטי להעביר את שלמות הטבע והסוסים לעיצוב קולקציות מדהימות של אופנה, בית, וסגנון חיים. ראלף לורן רבותיי. אין עוד אחד כזה.

מקום של כבוד לחיות. קולקציית הרהיטים של ראלף לורן צילום: אתר Ralph Lauren

זה נכון שיש עוד הרבה מעצבים מן השורה שאני אוהבת, אבל לראלף לורן יש את היכולת המדויקת הזאת לתרגם את הטבע והסביבה בה הוא חי ומעריץ לפאלטה שלמה של צבעים, צורות והרכבים היוצרים אוירה נצחית של חיים טובים. זה לא נגמר וזה לא עובר מן העולם. זה מדויק, זה נכנס לך לוריד ולוקח לך את הנשימה. הבדים, חומרי הגלם הגזרות. הפשטות המושלמת שהופכת את היום יום לאלגנטי ואצילי, זה משהו שאי אפשר לקחת מסגנון החתימה שלו.

בתור ילד שגדל בברוקלין וחלם להיות שחקן, ראלף לורן הצליח להגשים את חלומו של כל מעצב. הוא התחיל מעיצוב עניבות, ואט אט טיפס ושינה את כל תפיסת עולמנו לגבי אופנה, עיצוב הבית וסגנון חיים. אהבתו לטבע, לסוסים, לחלום האמריקאי ולפשטות של חיי הכפר, הולידו קולקציות שלמות של נוחות ותעוזה. הוא הטביע את חותמו עם המותג “פולו” ששינה את חיי הגברים שלנו לעד. החזיר לחיים את מסורת הדפסי המשבצות האמריקאית (plaid), הביא לנו את בשורת הפסים כחול-לבן, העלה לנו את רף המצעים וכלי המיטה ואפילו הכניס לנו את הכלבים והסוסים הביתה לספות ולשטיחים. גדולתו הייתה שהשכיל להתפרש וללמד אותנו להינות מחיי הרגע לא רק באופנה, אלא גם בכל ענפי הלייף סטייל מעיצוב גרביים ועד מסעדות גורמה.

קולקציית צבעי קיר צילום: אתר Ralph Lauren
שמיכת טלויזיה בסגנון קלאסי צילום: אתר Ralph Lauren
תיבת עור לדקורציה צילום: אתר Ralph Lauren

אני אומרת לכם בודאות, אין עוד אחד כזה. אני נמסה למראה כל צילום חדש מבית היוצר שלו. האהבה המטורפת שלו לסוסים ולמכוניות מזכירה לי את עצמי מגיל 4 בערך, ואני מאחלת לעצמי ולכם בית שלם משלו וחיים מלאי הרפתקאות וסטייל כמו שהוא ממצה את עצמו. אני ממליצה לכם בחום לרכוש את ספרו החדש של ראלף לורן – חובה בכל בית חובב עיצוב, ולו רק בכדי שתדפדפו בו בעוד 20 שנה ותראו שהוא עדיין קלאסי.

ספרו האחרון של ראלף לורן, חובה בכל בית חובב עיצוב צילום: אתר Ralph Lauren
קולאג' מקולקציות שונות לבית צילום: אתר Ralph Lauren
קולקציית הבדים החדשה, אני הרוסה על המשבצות צילום: אתר Ralph Lauren
תגידו לי שהפלאנל המשובץ הזה לא עושה לכם את זה...! צילום: אתר Ralph Lauren
סוסים וכלבים תמיד. צילום: אתר Ralph Lauren

חיי המשפחה עומדים במרכז עולמו של המעצב הדגול. הוא חי את הרגע ומנסה למצות כל מצב לתומו ולחיות אותו בצורה הכי נוחה ומעניינת שיש. הוא נותן ביטוי לתשוקותיו וסוחף אחריו מיליונים. אני מצרפת לכם קובץ תמונות המדבר בעד עצמו. התמונות לקוחות מאתרו ההורס של ראלף לורן, ואתם יכולים אף להזמין אונליין עכשיו כאפשר יהיה כבר לרכוש עד סכום נכבד של 1200 ש”ח ללא תשלום מס לאור החוק החדש שאוטוטו נכנס. אז הנה ממש לכבודו, אני זוקפת את ראשי ומצדיעה. את קולקציית צבעי הקיר שלו כבר ניתן להשיג בארץ בחנות The Paint store ברחוב החשמל 33 תל-אביב. בקרוב תוכלו להשיג גם רהיטים של ראלף לורן ב”פיטרו הכט” בהרצליה פיתוח, שהצליחו להרים את הכפפה ולהביא אותו ארצה. תצטרכו אולי למשכן משהו כדי לרכוש כורסא, אבל מי יודע, אולי במבצעי סוף שנה נוכל לקנות לנו פריט אחד או שניים.

מצעי כותנה מבית לורן צילום: אתר Ralph Lauren
מי עוד יכול לגרום לג'ינס להראות כל כך אלגנטי? צילום: אתר Ralph Lauren
פולו למתקדמים צילום: אתר Ralph Lauren
השראה מעולם הסוסים
וברוח קריסמס באדום וירוק צילום: Ralph Lauren

כמו כן רציתי להודיע כי לבקשתכם, תאריך הסדנא לעיצוב פרחים נדחה ל 6.1.2012 וכעת יש לכם מספיק זמן להתארגן. ההרשמה ממשיכה, וכל המעוניין להרשם יכול ליצור איתי קשר בהקדם לפי הפרטים בלינק. שבוע טוב ומשובץ!