במהלך ביקורי האחרון בהולנד מצאתי חנות חלומית אשר נקראת De Potstal שאתם מוכרחים לבקר בה אם אתם במקרה בסביבה. החנות עצרה את נשמתי לשעות אחדות, וזה לא קורה הרבה לאחרונה. היא נמצאת ב Bemmel, עיר הולדתו של בן זוגי, ונכון, זה די חור בפאתי Nijmegen, אבל היא שווה נסיעה וביקור. הבעלים הם אספנים של עתיקות יד שנייה, סטייליטסטים במקצועם, ומביאים בנוסף קולקציות חדשות של בדים, ריהוט, כלי אוכל ואביזרי עיצוב שממש לא ראיתם בשום מקום אחר. הם היו מספיק נחמדים לתת לי לצלם כדי להעביר לכם את הבשורה, אז תהנו לכם מהתמונות. ראו הוזהרתם, לא זול!

De Potstal, הולנד צילום: רוני דה ליידה

עוד בביקורי אצל המשפחה, הצלחתי “לגנוב” כמה תמונות של בית הולנדי טיפוסי. אין ספק שהם אוהבים את הבתים שלהם, משקיעים בעיצוב והאיבזור, בניקיון מטורף (ואובססיבי) ובגינה שלהם. מה שהכי הכי הולנדי מבחינתי זה עציצים בחלונות. כמעט בכל הבתים ההולנדים, המוטיב המשותף והתחביב העיקרי שלהם זה טיפוח פרחים ועציצים מיוחדים ויפים המסודרים למופת באדני החלונות שלהם המשקיפים לרחוב. תמונות תגענה בפוסט הבא. נא לעקוב.

עיצוב שאנחנו אוהבים, De Postal צילום: רוני דה ליידה
De Potstal צילום: רוני דה ליידה
De Potstal צילום: רוני דה ליידה
ומה אתם אומרים על התיק הזה? אני מוכנה לחזור לבי”ס או להיות פקידה ממשלתית…

הגינות מעוטרות לרוב באלמנטים שונים מאבן או מעץ להשלמת המראה המטופח. הצמחיה מתחלפת כל עונה, נגזמת ומשתדרגת. מה אני אגיד לכם, מעורר השראה ושווה אימוץ!

פשוט לעבור שם חדר חדר, ולמות מקנאה. רציתי את הכל הביתה!
אתם כבר ארוזים?
הכל, אבל הכל (!) יפה…
ואם עדיין לא השתכנעתם…
נראה אתכם נשארים אדישים לזה
בשלב זה פשוט: I rest my case….
ואחרון חביב ככה בשביל האוירה

מקווה שאתם חוגגים ומבלים כמו שצריך בחג הזה. אולי תקבלו חשק לעבוד בגינה, לשתול ולעצב. אני מצידי, אשמח לפגוש אתכם גם בחול המועד אם חשקה נפשכם באוצרות BIGGIE BEST. אתר החנות עודכן בפריטים יפים וחדשים ואתם מוזמנים לצלצל ולהגיע בתיאום. אז שיהיה לכם המשך חג שמח וטעים!