שבוע חגיגי בפתח עם חנוכה וקריסמס, ואין זמן טוב יותר מזה כדי לפתוח אותו עם בית יפה. את הבית היפה הזה עיצבו שתי בנות מוכשרות בשם אסנת והדס מ”סטודיו ספיבק פרידלר עיצוב פנים“. הזוג הצעיר הראל אשר פנה אליהן וביקש “בית צעיר, שמח וצבעוני אבל לא מקושקש ועמוס”, ממש לא חשב שהתוצאה תהיה כזו מיוחדת ומרהיבה. אתם מוזמנים להכנס ולהתרשם מעבודה של שתי מקצועניות, יצירתיות במיוחד, אשר השכילו לשלב פרטי מעצבים עם פריטים יחודיים שעיצבו בעצמן, והשאירו למשפחה קן נעים ושמח לבלות בו את ימיהם.

המבואה לבית הראל צילום: נעמי סיגל

בני הזוג הראל הגיעו לספיבק ופרידלר לאחר שרכשו דירה מקבלן בת 100 מ”ר לפני כשנה, ורצו להפכה לבית חם ועליז. לזוג הצעיר שלשה ילדים, והם רצו להכניס אופי וחיים לבית שקיבלו  ברמת גימור בסיסית ביותר מקבלן. הקו המנחה שקיבלו בנות ספיבק פרידלר היה “בית צעיר, שמח וצבעוני, אבל לא מקושקש ועמוס” וכך ניגשו למלאכת היצירה. הן חיפשו מראה צעיר ודינמי אך שונה מהפריטים אשר רואים בחנויות, והחליטו לעצב חלק מהפריטים בעצמן. בשיתוף עם נגריה מקצועית נולדו הפריטים ההורסים כמו השידות הצהובות, ארון השירותים, המיטות, השולחנות והארונות בחדרי הילדים ועוד).

מבט לסלון ולפינת האוכל של משפחת הראל צילום: נעמי סיגל
כורסא מפנקת מבית הביטאט צילום: נעמי סיגל

בנוסף, שולבו בחלל פריטים איכותיים של מעצבים טובים (אבל בתקציב שפוי). כיסא הפח הצהוב בסלון של המעצב קפליני נרכש בטולמנס, כיסאות פינת האוכל המפורסמות של אימס, את הכורסא הירקרקה המחבקת רכשו בהביטאט והיא מבית לינייה רוזה. לפריטים אלה הוסיפו ריהוט פחות יקר כמו שולחן האוכל ושאר פרטי הסלון, ואין ספק שהכל השתלב בהרמוניה ויצר מראה חם ונעים, אם כי בתקציב נורמלי. פרטי הגרפיקה המדהימים הם עבודות של מעצב צעיר ומוכשר בשם יונתן לקס.

כיסאות של אימס בפינת האוכל צילום: נעמי סיגל
ארון בחדר האמבטיה בעיצובן של ספיבק פרידלר צילום: נעמי סיגל

“אז איך הגעתן לצהוב?” שאלתי בהערצה, כי סוף סוף מישהו מבין אותי ומעז (!) מסתבר כי הזוג הצעיר אכן חשש מעט בהתחלה אבל סמך על ספיבק פרידלר בבחירת הפאלטה הצבעונית ובמינונים, ועכשיו מאושר ביותר עם הבחירה. הצהוב אכן מכניס רוח צעירה ושמחה לחלל, אך במודרציה. שאפו.

אסנת והדס שהיו “חיות פרסום וטלויזיה” בגילגולן הקודם, החליטו כמו כולנו בשלב זה או אחר, לממש את תשוקתן לעיצוב ואסתטיקה וללכת למסלול לימודים משותף אשר הסתיים בפתיחת סטודיו. מאחר והגיעו מעולם הפרסום, שיטת העבודה שלהן מושפעת מעולם זה: הן מכינות לכל פרויקט ופרויקט לוחות השראה, ועובדות על פיתוח הקונספט עוד לפני שלב השרטוט והתכנון של הנכס. את  לוחות ההשראה, התכנון המוקפד של הפרטים ושרטוטים מדויקים  הן מציגות ללקוח וממחישות כיצד תבוא לידי ביטוי האווירה של הבית. עבודתן מושפעת מעולם העיצוב הגרפי אשר לקח חלק נכבד בעברן, וכך, ניתן לחוש את הערכים של צבע וקומפוזיציה בפרויקטים שלהן, עם נטיות לשילוב של אומנות גרפית.

השולחן ההורס בחדרי הילדים שעיצבו ספיבק פרידלר צילום:נעמי סגל
מיטת הנוער של המעצבות צילום:נעמי סיגל
חדר ילדים ירוק. כלבבי. צילום: נעמי סיגל
תגידו איזה ילד לא היה שמח פה?? צילום: נעמי סיגל
ספיבק פרידלר, עד הפרטים הקטנים צילום: נעמי סיגל
כך הכל התחיל.... שרטוט: ספיבק פרידלר

סטודיו ספיבק פרידלר, רידינג 8 תל-אביב טל’ אסנת: 0528664502,  הדס: 0526303393 ותודה ענקית למשפחת הראל שהכניסה אותנו אל ביתה היפה והמושקע. שתהנו בו עוד שנים רבות! וכמובן, לצלמת הנהדרת נעמי סיגל.

ונחתום גם בחגיגיות עם תחרות חנוכה של Home in Style. אתם כנראה קצת נרדמתם, אבל עדיין לא מאוחר להשתתף בתחרות חנוכה: “מאירים את הבית“, לשלוח תמונות של פרי יצירותכם ולזכות בפרס מתנת BIGGIE BEST. אתם מוזמנים לעלעל שוב בפרטים הלא כלך-כך מסובכים של הפוסט הקודם, לשלוח לי תמונות, ולבקר בעמוד הפייסבוק ולהצביע. שיהיה לכם חג אורים שמח ומלא ריבה!