אחרי העדרות ארוכה יחסית עקב טרגדיות לא נעימות שפקדו אותנו לאחרונה, אני חוזרת אליכם בדיוק בזמן לאביב. אתם בטח כבר בפרנזי הקניות וההכנות לחג, אז אני שמחה להודיע לכם שהשלל כבר כאן ואתם מוזמנים להציץ בתמונות, להתעלף ולהגיע. מכירת החג ביום שישי הקרוב תתקיים כרגיל ואשמח לראותכם. במהלך השבועות הקרובים אוסיף הצעות למתכונים, לחופשות ולסידור החלל האינטימי שלכם כדי שיהיה לכם כיף לארח ולבלות. אתם מוזמנים גם לעקוב בעמוד הפייסבוק אחרי תמונות השראה ומוצרים חדשים.

חוגגים את הפסח כמו מלוכה

אז מה יחכה לכם כאן במכירה ביום שישי? כלי פורצלן שהצלחתי לארגן לקראת החג, מגבות רחצה איכותיות, חלוקי אמבט מפנקים, מצעים משובחים, כלי מיטה, כיסויים וכריות נוי במגוון רחב מאוד של צבעים וגדלים, מפות שולחן ופלייסמטים. ארגזי עץ יפהפיים בגווני אפור ראסטיק הגיעו והם ישמשו אתכם לכל מטרת איחסון, לוחות מגנטיים להודעות שטיחוני אמבט ועוד! הרבה מהמוצרים יהיו בהנחה של 20%-30% ויהיו גם פריטים מהקולקציה החדשה במחיר מלא. לצערי, את המסיבה שתכננתי לעשות נאלץ לדחות בגלל אבל במשפחה. מבטיחה חגיגה בהזדמנות אחרת.

סט פורצלן מ-ה-מ-ם של Johnson Brothers, למכירה לזריזים שבינכם!
קלאסיקה לאירוח מושלם!
מתאמנים על סידור שולחן חג

לאלה מבינכם שלא זוכרים אף פעם את המיקום הנכון של כל דבר על השולחן, אתם מוזמנים להציץ בכתבה “סידור שולחן נכון אחת ולתמיד” כדי לשנן את הכללים. אני חושבת שמפיות בד לשולחן הן הרבה יותר אלגנטיות והדורות ממפיות נייר, ואז מה אם צריך לכבס אותן פעמיים בשנה ולגהץ. ביג דיל. השולחן שלכם יראה לגמרי אחרת. תחשבו שלפני מאות שנים עשו זאת כדרך קבע עם  כל הטקסטיל בבית. גם במפה שווה להשקיע, כזו שתישאר איתכם שנים ותלווה אתכם כל חג.

השקיעו גם ביין טוב, רצוי ישראלי
כלי הכסף החגיגיים, ממש כמו פעם
פרחים מיוחדים יעשו לכם את השולחן. הקפידו על זרים נמוכים וקטנים
על האוכל נדבר אחר כך, בינתיים ארגנו את הכלים
ולא לשכוח את ההגדה! אספו הגדות מיוחדות לשולחן מעניין
לוח גיר במסגרת זהב, רשמו את תפריט החג לתפאורה אלגנטית
טקסטיל רך ומפנק. ראנרים ומפיות בד לשולחן מלכותי
ארגזי עץ חדשים של BIGGIE BEST בשלשה גדלים
מגבות מטבח חגיגיות, כריות נוי של נסיכים ונסיכות וארגזי עץ יפים

אני רוצה להתנצל על עיכוב פרסום הזוכה בתחרות התחפושות  לפורים, שהיא יפית כחלון שזכתה ברוב קולות “לייקים” עם תחפושת האייפון, אם כי אני מוכרחה לציין כי התמונות ששלחתם כולכם יפהפיות ומעוררות השראה. שאפו! יפית כמובן זכתה בפרס מבית המותג BIGGIE BEST, והוא בדרכו אליה ממש עכשיו.

מאחלת לכם שבוע טוב ושמשי, מלא קניות, התרגשות והנאה מההכנות לחג. נתראה בשישי!