נכון שזה חג כזה שבקושי שמים אליו לב חוץ מצלחת פירות יבשים על השולחן שמוסיפה לנו 4,000 קלוריות בדקה בלי שבכלל נשים לב. אבל אם כבר חג, אז תחגגו! איך אני חוגגת ט”ו בשבט? הנה כמה רעיונות סמליים לסמן את החג הזה ולשמוח בו. רצוי לשתף חברים, וכמה שיותר.

חוגגים טו בשבט היום? פנקו גם את החברים צילום מאתר: mynewroots.blogspot.com

הברור מאליו והכי כיף – לשתול עציץ. אתם לא חייבים להשתתף בנטיעות של החברה להגנת הטבע או משהו כזה, מספיק שתקנו עציץ או שניים נחמדים ותשתלו בעצמכם בגינה או באדנית על החלון. חובה ללכלך את הידיים, אחרת לא כיף. זוהי הזדמנות מצויינת להכניס איזה עציץ נענע או תבלין אחר למשפחה. ובכלל, אם אתם חובבי גינה ודברים יפים תוכלו להשיג פריטי גננות מעוצבים ושווים גם בשושן – חנות בוטיק לגינה.

פנקו את החברים עם הפתעה קטנה – שקיות או צנצנות גרנולה ארוזות יפה. את הגרנולה אתם יכולים להכין לבד או לקנות מוכן בחנויות הטבע והתבלינים. אני בטוחה שמתנה סימלית כזו תשמח את החברים ותהיה כיפית להכנה. צנצנות יפות כמו אלה למעלה ניתן להשיג בזרים לפתן בכפר הס, וחוט קשירה יפה אדום-לבן כמו זה למטה ניתן להשיג בביתילדים.קום בבנימינה.

צנצנות גרנולה שוות צילום מאתר: www.whisk-kid.com
שתלו עציץ קטן וחמוד, רצוי תבלין חדש לגינה המקומית צילום מאתר:greenupyouracteducation.co.uk

קשטו את הבית עם ענפי פריחת השקדיה המדהימים ביופיים. כאלו ענוגים ורכים. עדינות נסיכית. בבקבוק שקוף על שולחן פינת האוכל או על אדן החלון.

הכינו מאפה טעים. אני יודעת שלא הרבה כאן אוהבים עוגת פירות יבשים כי היא כבדה מידי, אבל אפשר בהחלט להכין לחם תפוזים ואוכמניות, או משהו קליל יותר שהולך טוב עם התה.

אין כמו פריחת השקדיה צילום מאתר: creativejewishmom.com
כפתור ופרח, קשטו עם פריחת השקדיה צילום מאתר: creativejewishmom.com
לחם תפוזים ותבלינים צילום מאתר:delish.com
פירות יבשים לנשנוש צילום מאתר: potterybarn.com
וזה סתם בשביל לגרות אתכם.....צילום מאתר: tuttobella.com

מקווה שאתם נהנים היום מקרני שמש בודדות שהולכות ובאות, ומחג ירוק בהחלט!