איזה כיף שסוף השבוע כבר כאן. 2012 נפתחה ברוח חיובית עם אנרגיות טובות. קצת גשם קצת שמש והבטחות גדולות לשנה טובה ויפה יותר. זהו זמן מעולה לעשות בדיקה בארון המצעים שלנו ולרענן אותו! השנה נחליט שאנו מתייחסים לעצמנו כבני מלוכה, כי הדברים הלכאורה טריוויאלים של לישון ולאכול טוב, הם אלה שנותנים לנו את הכוח והאנרגיה לקום רעננים, ליצור, לעשות, לאהוב ולחיות את החיים בכיף. לא הייתם רוצים חדר מפנק ומיטה הורסת לצנוח עליה כל יום ולא לרצות לצאת ממנה כל בוקר? בדיוק בשביל זה הבאתי לכם מבחר חדש של מצעים שלא תוכלו לעמוד בפניהם!

חדש ובלעדי בארץ! מצעים איכותיים ומפנקים מאנגליה

בשבילי המיטה זה אחד הדברים החשובים בבית. היא חייבת להיות איכותית, נוחה, מפנקת ומנחמת. סקסית, עוטפת, מרפאה, מלטפת, מחממת, מרגיעה. אם אני לא ישנה טוב בלילה, אני קמה הפוך בבוקר, ומי שכבר מכיר אותי יודע שזה לא דבר טוב במיוחד להתקל בי בכזה יום. חדר השינה שלי צריך לגרום לי לעשות: “ואוו!” בכל פעם שאני נכנסת אליו ולהפעמים אותי מחדש. למצעים שלי יש תפקיד חשוב בלתת לגוף שלי לנשום כמו שצריך בלילה, לחמם אותי ולתת לי להרגיש קצת כמו מלכה. אז אני משקיעה בהם. כל הזמן. בדיוק כמו בחברים טובים. אני בוחרת אותם אחד, אחד. אני מציעה אותם עם המון אהבה. אני מכבסת אותם בזהירות, מגהצת, מקפלת ומבשמת אותם בניחוחות נעימים.

פנקו את עצמכם בכותנה איכותית מלטפת, ותרגישו כל יום כמו מלוכה

חשבתי שאולי גם אתם תרצו, אז הבאתי לכם את המצעים שאני הכי אוהבת מאנגליה. בחרתי אותם אחד אחד בשבילכם כאילו זו הייתה המיטה שלי. הם עשויים מכותנה מובחרת בצפיפות גבוהה, רקומים בעבודת יד והם פשוט הורסים. נכון, הם יקרים אבל הם ישארו איתכם לפחות ל-20 שנה הקרובות. תוכלו להעביר אותם הלאה לילדים (ממש כמו פעם), לרכוש אותם כמתנה לחתונה של מישהו יקר לכם, לליל כלולות, ליום נישואין. מה שבטוח זה שאין מאושר יותר ממי שיתעטף בהם.

אתם מוזמנים לראותם בגלריה של החנות, ואם התאהבתם בדיוק כמוני, אתם מוזמנים לצור קשר ולהגיע לראות אותם פה. שיהיה לכם סוף שבוע נהדר וכיפי. אני עפה לי לבלגיה לשבוע למצוא לכם עוד דברים משגעים ולהביא לכם את העולם על מגש. שולחת לכם נשיקות וחיבוק חם.

בקרו בגלריה לצפיה בדגמים החדשים ותאמו ביקור לרכישת פינוק אמיתי לשנה החדשה!