אז כמו שכבר סיפרתי, אחת ההשראות הגדולות לכתיבת הבלוג הזה, הוא הבית בו אני גרה והמושב המקסים שעוטף אותו בירוק מסביב. אם הספקתם קצת להכיר אותי, בטח כבר הבנתם שהסגנון הכפרי של פעם די עושה לי את זה. הפשטות, החמימות והתמימות של פעם מכניסים שלווה לחיים. כמו שתראו בתמונות למטה, קצת נגיעות אירופיאיות משתלבות גם. הצבעים האהובים עלי הם משפחת הנטרלים, ירוקים וצהובים, ואיך לא, כחול-לבן. הנה הצצה קטנה אל הבית שלי, ואני מזמינה אתכם לשלוח לי תמונות יפות של פינות בבית שלכם שאתם אוהבים במיוחד.

סלון רחב ומואר, בסגנון כפרי, וצבעי שלכת
סלון רחב ומואר, בסגנון כפרי, וצבעי שלכת

הסלון מרוהט בספות בצבע קפה ובפרטי ריהוט עץ כבד. רוב האביזרים, הטקסטילים והתמונות הם בצבעי בורדו, ירוק זית וחום, כולל שטיחים אפגניים שאספתי עם השנים. הריצפה עשויה יציקות בטון מעובד בצבע אפור ונותנת תחושה של חלל גדול ורחב. הבית מאובזר בשלל סוסים כאלה או אחרים, מעץ, מברזל, מזכוכית, וכו’, ואף אחד לא יכול לפספס מיד עם הכניסה לבית, למי הלב שלנו שייך.

פינת אוכל גדולה הנפתחת ל-14 מקומות ישיבה
פינת אוכל גדולה הנפתחת ל-14 מקומות ישיבה

פינת האוכל גם היא מעץ בהיר וכבד, מוקפת חלונות וירוק. היא ממוקמת בין המטבח לסלון, ומתחדשת אחת לחודש לערך, בראנר, פמוטים או קערת פירות, לגיוון האוירה.

המטבח - גדול, מואר ומזמין
המטבח - גדול, מואר ומזמין

המטבח, המצויד בארונות שהותאמו במיוחד אצל נגר, נמצא מימין לכניסה לבית. הוא מוקף חלונות שופעי אור ופונה לגינה ולנוף המשקיף כמעט עד הים ביום בהיר. במרכזו אי המשמש לאכילה ואיחסון ומאוד שימושי. אנו יושבים על הבר לארוחת הערב עם נוף שקיעה מדהים המקיף אותנו מסביב לכל הבית. קיר הבטון החשוף והגס נותן עוגן לחלל המטבח, ועליו התחלה של אוסף כלי נחושת. מימין, לוח גדול הצבוע על הקיר, המשמש אותנו לכתיבת רשימות או מתכונים, ומוסיף אופי לבית.

חדר השינה וחדר האמבטיה
חדר השינה וחדר האמבטיה

חדר השינה שלנו מרוהט בעיצוב המנצח של עץ זהוב עם כחול-לבן. את ראש המיטה המדהים הזה קניתי באיקאה והוא שידרג את החדר פלאות. אני מקפידה על שימוש במצעים לבנים ורומנטיים מכותנה, ומידי פעם מחליפה את התמונות וכריות הנוי לרענון המראה. התמונות הם רישומים שקניתי באחת הנסיעות להולנד ומסגרתי במסגרת עץ עדינה מזהב עם פיתוחים. חדר האמבטיה גם הוא מרווח ומואר, וטובל בירוק. הצבעים האהובים עליי בחדר האמבטיה הם כחול, ירוק וסגול ואלה הם הצבעים של האביזרים, מגבות ושטיח.

entrance3
הכניסה הראשית לבית, תשכחו מפרטיות

דק הכניסה לבית מזמין עם צמחיה ירוקה ועמידה (בקושי) בפני הרוחות החזקות והעדר שמש. בתוך הבית יקבלו את פניכם סוס עץ ושידה עם פרטי דלפט מהולנד. וגם ג’וזי, הכלבה, כמובן! את חדר העבודה אצלם בפעם הבאה. הוא פשוט עמוס מידי בדברים בשביל הקטלוג שיעלה עוד מעט. מחכה לתמונות שלכם לכתובת
email