תקופת חגי תשרי תמיד מביאה אותי להרהורים עמוקים על איפה אני ממוקמת בעקומת החיים שלי. במטרות שרציתי להשיג עד כה, במה שכבר מיציתי ואפשר להניח לו, ואל מה יש עדיין לשאוף ולייחל לו. אחד הדברים שהייתי הכי מאחלת לעצמי השנה, זה בית. בית משלי. לא שכור, לא זמני, לא גדול מידי, לא קטן מידי. לא של מישהו אחר, ולא כזה שיימכר. שלי. בחיפושיי אחר משאת נפשי, הגעתי למחוזות ספרד, אל פרי עבודתו של אחד המעצבים הבולטים בזירה הספרדית, שחשבתי שכדאי מאוד שתכירו אם אתם מתחברים לטעם שלי. שמו Mikel Larrinaga והוא אחד הטובים. בהתחייבות.

בית קאנטרי ספרדי בעיצובו של Mikel Larrinaga

כדי שלא תחשבו שאני סתם מבלבלת לכם את המוח, בחרתי לכם את אחד הבתים הכי יפים (לטעמי) שעיצב מיקל, וגם שאלתי אותו שאלות. איזה סגנון הוא הכי אוהב בעצמו, מה מקור ההשראה שלו לעיצובים המטריפים הללו, ואיזה טיפ הוא יכול לתת לנו. הנה תגובתו, והנה כך נראה אושר, למקרה שתהיתם.

את הבית הזה עיצב מיקל כ Country house בשביל משפחתו, והוא ממוקם בעיירה הכפרית Burgos בספרד, סמוך לבילבאו בחבל הבסקים. המבנה הישן אשר נבנה בשנת 1936 כבית ספר כפרי, היה חלק מתוכנית הממשלה הרפובליקנית השנייה בספרד להכניס תרבות והשכלה גם בכפרים הרחוקים והמנותקים יותר מהמרכז.

לרינגה שיפץ את את בית הספר הישן והפך אותו לבית נופש הכולל חדר מגורים ופינת אוכל, מטבח וחדר אמבט, ובקומת הביניים חדר שינה. חורבת בית ישן מהמאה ה-16 שהייתה סמוכה לבית הספר, התווספה לפרויקט, והפכה לחלל עם חדר מגורים, פינת אוכל נוספת ובה אח, חדר שינה וחדר אמבט , והיא משמשת כיחידת אירוח. חגיגה לעיניים.

אין לי מה לומר יותר מידי חוץ מלתת לכם לרפרף על גבי התמונות ההורסות האלה ולפלוט אנחות קינאה קולניות. השילוב הארכיטקטוני המושלם הזה, עם הפשטות הארצית ותחושת הנינוחות הכה רכה, אךךך איזה יופי! אני סומכת עליכם שתיכנסו לאתר שלו תחת Trabajos לגמוע עוד עבודות מושלמות כאלה.

פינת הישיבה החיצונית
מה אתם אומרים? התחלה טובה?

 

מאיפה שתרצו להסתכל על זה…
או לאכול את זה…

 

מבט אל החצר הפנימית
חדר המגורים
כמה אור וחמימות בחלל ע”י בחירת חומרים טבעיים ורכים
חיבור טבעי אל פינת האוכל

 

ואיך אפשר בלי כלב
אלוף הפרטים הקטנים, מיקל לרינגה
החלל לא גדול, אבל כל כך הרמוני ומושלם

 

 

אין פריט מיותר. הכל מתחבר עם הכל ויושב בצורה מדויקת במקומו

ההשראה של מייקל מגיעה לו מנסיעותיו הרבות בעולם, מהטבע, מאמנות ומארכיטקטורה חדשה ועתיקה, ואת טעמו האישי הגדיר לי כשילוב נצחי של קאנטרי-תעשייתי-עתיק. הטיפ שלו לעיצוב מושלם בבית שלכם, הוא תהיו אתם. אל תתפסו לרשימות עיצוביות מוכתבות. על גבי סביבה נייטרלית ונינוחה איספו אמנות מעניינת והטביעו את חותמכם עם פריטים אישיים המגדירים את מי שאתם. כך תוכלו ליצור סביבה ייחודית, חמימה ומעניינת. אמרתי כבר שהוא אחד משלנו, לא אמרתי?

פינת אוכל כפרית-תעשייתית-עתיקה, כמו שמיקל אוהב
מבט מן הכניסה לחדר המגורים, מזמין

 

שימו לב לשימוש החזק במוטיב הטבע, עצים, עלים, קש וכותנה
פריטי אמנות ועתיקות מפוזרים בבית בקפידה רבה ומקנים לו את אופיו המיוחד
המטבח קטן, מיוחד ולא מתיימר. פשוט מקסים!
גם בחירת הצבעים היא לא מקרית. בייג’, ירוק, חום, צבעי אדמה ארציים
ותמיד להכניס את הטבע הכל כך מושלם הזה הביתה
גם חדר השינה רך, פשוט ואין בו שום דבר מתחנף
הוא עדין ופשוט, וממשיך את הקו הטבעי של הבית
חדר האמבט והשירותים קטנים ונעימים
אז זהו, אם אתם מחפשים לי בית, תחפשו משהו כזה
ורצוי שיהיה לו אופי כזה
האיש המוכשר בכבודו ובעצמו, עם חבר טוב Mikel Larrinaga

בנימה אופטימית זו, של חג שמח נוסף שנדחף לו שוב השבוע, אני מודה לכם שהגעתם למכירה, תמיד כיף לראות אתכם. מאחלת לכם המשך שבוע מעולה, סוכות שמח ושנה מנצנצת!

צילומים נפלאים: Felipe Scheffel