לאלה מכם העוקבים אחרי מתחילת הדרך השם רינת מעוז אולי נשמע מוכר. בעבר היא כבר נתנה לנו שיעור אחד בהתנהלות כספית. לטעמי זה היה ממש על קצה המזלג, ובדיוק בימים אלה, כשכולנו מבולבלים עד עמקי נשמתנו לגבי מה לעשות ואיך לשמור על הכסף שלנו, זה הזמן לשיחה בארבע עיניים איתה שוב. גם אני, אולי כמו רבים/ות אחרים, מתקשה להחליט איך כדאי להשקיע את הכסף שלי, איך לעזאזל לקנות דירה (במיוחד אם אין לכם הון ראשוני), וכיצד ניתן למצוא אחת מתחת למחירי השוק השערורייתיים. אז בשביל להכיר את רינת והסודות השווים שלה תצטרכו לעבור דרכי 🙂 אבל אין לי ספק שהיא תסחף אתכם לגמרי.

רינת מעוז היא יועצת פיננסית, מנכ”לית מעוז פיננסיים, מעבירה סדנאות וקורסים לנשים על כסף, השקעות נדל”ן, בורסה ופנסיה. אתם אולי מכירים אותה מתכניות בוקר מוכרות או מהרצאות ששמעתם. אחרי שנים שבילתה בניהול מחלקות בבתי השקעות, היא בהחלט תוכל ללמד אתכם על כסף, מה לעשות איתו, איך לחסוך אותו ואיך לעשות ממנו עוד כסף.

במיוחד לקוראות הבלוג Home in Style, רינת מעוז ואני מזמינות 15 בנות ראשונות שתרשמנה אצלי (שלחו בקשה ופרטים וטלפון דרך עמוד צור קשר), לגמרי חינם (במקום עלות כניסה של 49 ש”ח למשתתפת) להרצאת מבוא לסמינר מרוכז ומקיף לנשים בלבד.

ההרצאה תתקיים ביום ו’ ה 23.12.2016 בתל אביב (באזור הרכבת בעזריאלי – הגעה נוחה וחניה בשפע) והיא תתייחס לנושאים אשר יילמדו בסמינר, והמון טיפים חינמיים על איך ומה כדי לעשות עם הכסף שלכם. ההשתתפות בהרצאת המבוא אינה מחייבת הרשמה לסמינר המלא, אבל מזכה את המשתתפת במחיר מוזל במידה ותרצה להרשם לקורס. הצלחתי לארגן לכן 15 כניסות חינם מתוך אלפי מנויים, ואני מזמינה אתכן לקדם את עצמכן כלכלית ולדאוג לעצמכן,  ומקווה שההרצאה הזו מגיעה אליכן בעיתוי נכון. כי אם אין אנחנו לנו, מי לנו?

אם הנושאים מטה מעניינים אתכן, אשמח אם תצטרפנה אליי להרצאה. קחו בחשבון שמספר המקומות מוגבל, ואנא הרשמו רק אם אתן באמת מתכוונות להגיע, ואם לא – אנא הודיעו כדי שלא נתפוס מקומות סתם. זוהי מחווה יוצאת דופן של רינת לקוראות הבלוג. (כן, הפעם לנשים בלבד)

בהרצאה נלמד איך להרוויח יותר כסף, לפתח עצמאות כלכלית ועל איך להפוך כסף קטן – לכסף גדול?”

מקווה מאוד שגם אתן, תעשנה יחד איתי, את הצעד הראשון (או השני אם אתן כבר שם) ביצירת כסף גדול מכסף קטן. איך אומרת רינת – העיקר הוא לא לפחד כלל. שיהיה לכם שבוע נ-ה-ד-ר!