חודש ינואר שזה עתה הסתיים היה הפעם ארוך במיוחד. בדרך כלל חורף זוהי התקופה האהובה עליי, אבל אני מודה שהשנה הוא היה די בלתי נסבל. עם שפעת בלתי נגמרת שפקדה אותי ואת כל סביבותיי, גינה גוססת וקור לא נחמד, החלטתי שטוב שחלף לו, ומבחינתי השנה מתחילה עכשיו. שנת 2015 הייתה שנה מלאת סטייל, ואני שמחה לבשר שגם ב 2016 גזרת העיצוב ממשיכה לעשות חיל. הנה הצצה קטנה לדברים החמים בתחום העיצוב אשר תפגשו השנה הזו. אולי לא הכל חדש, אבל ישנם כמה טרנדים שנטעו כאן יתד, והם לא הולכים לשום מקום. כנסו. (תמונת השער: שובה של פינת האוכל עיצוב: Nate Berkus)

סקנדינבי שיק

הסגנון הלבן הבוהק, נטול ומינימליסטי נשאר. רובכם התאהבתם בו, והוא ישאר לככב גם השנה. עקרונותיו די ברורים. כמה שפחות דברים, כמה שיותר מואר והכי לבן שיש. פשטות זו מילת המפתח.

Photograph: Paulina Arcklin  Styling Danielle De Lange
photo:bykiki.damernasvarld.se

אריחים גאומטרים

גם הם כאן כדי להשאר ואפילו מתחזקים. במיוחד בחדרי השירותים והאמבט, אפילו במטבח. הם נותנים עניין ולוק ארטיסטי. הם מדברים לגמרי יפה עם חיפויי השיש שאנו אוהבים, רק תזהרו שלא ימאסו עליכם בעוד זמן מה.

PHOTOGRAPH: Sharyn Cairns for EST Magazine
photo source: http://royalroulotte.com/

טקסטיל על הקירות

שיגעון חדש ואני מקווה שחולף הוא תליית סריגים וטקסטיל למיניו על הקירות. לא ממש הז’אנר שלי, אבל די כובש לאחרונה את הלוק במגזינים. מיני סריגות ועבודות יד, שטיחים מעניינים וכל מה שיכול לקשט לכם את הקירות והוא לא מקנבס. העיקר שיתאים לסגנון הבית שלכם.

photo: Urban Outfitters
גם אם תשלמו לי לא תולה  Artist Jeannie Helzer Photo by Michael J. Spear for Urban Outfitters
http://www.brittanymakes.com/

אקסנטים זהב ומטאל על הקירות

היו לנו זהובים ונחושתיים גם בשנה שעברה. השנה הם עוברים להדפסים על קירות במראה אריסטוקרטי. דוקא יפה, אבל עושה צמרמורת.

http://www.thewhitearrow.com/

פינות אוכל זה אין

פינת האוכל הרשמית חוזרת למרכז הבית ובגדול. שעת משפחה, ארוחות עשירות ומושקעות. כמה שיותר גדול, יותר טוב. ימי המשתים חוזרים – ראו הוזהרתם.

פינת אוכל הורסת בעיצובו של נייט ברקוס photo: Nate Berkus
שובה של פינת האוכל   Photo: Joe Schmelzer for Lonny, designed by Kishani Perera

קירות בדיו זה יפה

קירות בצבע דיו יהפכו השנה לדבר החם הבא. אם אתם מהמעזים, אפורים וכחולים מעושנים יכניסו עניין ועומק לסלון שלכם. אם לא, גם טונים בהירים יותר יעבדו. לא תוכלו לטעות יותר מידי עם הגוונים הללו. הם משגעים.

PHOTOGRAPHED BY JULIA ROBBS
אפלולי ויפה photo: http://www.milkmagazine.net/
http://www.stijlvolstyling.com/

rose quartz serenity – צבעי השנה

ואם כבר בצבעים עסקינן, השנה בחרו לנו בפנטון פלטה רגועה ונעימה עם צבעים ירוקים, סגולים כחולים בהירים מעושנים, חומים עשירים, לצד מטלים ומבריקים עם שיק. שלל גוונים של צהוב וורוד שאני הייתי ממש שמחה איתם. אני בטוחה שלא תהיה לכם בעיה לשלב אף אחד מהם במלתחה או בבית.

annporter.wordpress.com
http://apieceoftoastblog.com/

מטבחים בשני צבעים

חזרה הסטרית לשנות השמונים עם ארונות מטבח בשני צבעים: עליון תחתון. Not my cup of tea אמנם, אבל זה מה שרץ כרגע. מה אתם אומרים?

http://sarahshermansamuel.com/
http://www.decorpad.com/
http://www.mackenziehoran.com/

 

מכשרי חשמל צבעוניים

וכאילו שני הצבעים במטבח לא מספיקים לנו, תתרגלו לראות מכשירי חשמל בצבע שחור או צבעים אחרים, שיחליפו את הנירוסטה השקט והנעים. רק זה היה חסר.

muotimielessa.blogspot.com
http://www.glamour.com/
http://radarx.com.br/

אז עכשיו כשאתם מעודכנים, הנה המשימות שלכם לחודש פברואר. מצאו טרנד אחד לבית שאתם אוהבים ופנפנו לכם איזו פינה בבית. בחרו את הצבע המועדף עליכם מהסקאלה החדשה ורוצו לקנות איזה פריט חדש למלתחה בשביל להתחיל איתו את השנה. המועדפים עליי הם ללא ספק הירוקים והצהוב. שיהיה לכם שבוע נפלא!