פסח אוטוטו פה, והיסטריית הקניות כבר בעיצומה. עוד שנה, עוד סדר, שוב לחשוב מה לבשל, מתי תגיע העוזרת, מה לקנות מתנות. כולם בסטרס. אז מה מצבכם ברשימת המטלות עד החג? אם התעייפתם רק על לחשוב מה לקנות למי מתנה, שתדעו שגם אני שם. אז חיפשתי אלטרנטיבות, כרגיל, ומצאתי כל מיני דברים מגניבים, שלא בהכרח עולים הרבה, ופשוט שובים את העין ומשמחים את הנפש. גללו מטה לאוסף תמונות משגע של רעיונות למתנות, שאת חלקן תוכלו לעשות לבד, במחיר קטן.

בובות סרוגות, מתנה לכל גיל

אז נתחיל בטרנד שממשיך לכבוש את ליבנו, הבובות הסרוגות. זוהי בהחלט לא רק מתנה לילדים, ולפי התגובות שקיבלתי על העכברים של BIGGIE BEST, המבוגרים חיבקו אותם ולא רצו לעזוב עוד הרבה יותר מהילדים. לאמיצים שביניכם, הנה לינק לבלוג מגניב שמלמד איך לסרוג אותם לבד, או לאתר שבו תוכלו לרכוש לכם בובות מוכנות או להזמין במיוחד דגם שאתם רוצים. התמונה לקוחה מאתר אנגלי בשם Flock of Ages שמוכר ושולח, אבל אז זה יוצא יותר יקר, אם כי האיכות מדהימה. כמובן שתמיד תוכלו לחזור לעכברים המתוקים שלי שמגיעים מאנגליה, ונמצאים כאן.

מגבות מטבח עם טוויסט צבעוני
מגבות מטבח עם רקמת אות שם המארח, ליחס אישי

אני ממשיכה עם עוד רעיון לא קשה במיוחד, אבל נותן איזשהו טעם אישי, והוא מגבות מטבח חלקות, אשר להן מוסיפים בתפירה פשוטה חתיכת בד מיוחדת, ססגונית ויפה, אשר נותנת טוויסט מגניב למגבת. תוכלו גם להכנס לחנות מונוגרמה ולרקום את האות הראשונה של שם בעלת הבית אליו אתם מוזמנים.זה לא עולה הרבה ומותיר רושם רב.

פרח מיובש במסגרת עתיקה

מתנה יפה נוספת היא היא לייבש פרחים בספר ולמסגר אותם במסגרת עתיקה ומיוחדת. כל שתצטרכו הוא לרכוש מסגרת מוכנה, או למסגר בחנות מסגרות. מתנה מיוחדת ויפהפיה.

מגנטים למקרר מסיכות בגד או סיכות ראש עזובות

בחנות לעבודות יד, תוכלו לרכוש מגנטים קטנים ולהצמידם עם דבק לסיכות בגד או סיכות ראש יפות, שאתם כבר לא משתמשים בהם, או שאבד להם בן הזוג, והנה לכם מגנטים יפים למקרר. סט של 4 כאלה בשקית יפה, הוא מתנה  חמודה של תשומת לב יחד עם כמה מגבות מטבח. וזה עולה גרושים.

מארז "יפה אופה"
תיק כותנה אביבי עם קישוט צדפים שתאספו

מארז “יפה אופה” של כלים מעץ לבצק, סינר מגניב ומחברת מתכונים, יכולים להיות רעיון יפה למתנה למארח/ת שאוהבים את המטבח. גם תיק כותנה חלק ופשוט המקושט בשורות צדפים יתקבל יפה עם ברכה אביבית.

צנצנת ריבה כמו של פעם. תעשו לבד.

מארזי ריבות תוצרת בית בצנצנות של פעם, או מארז פירות צבעוני בקערה מיוחדת יבדילו אתכם משאר האורחים וכולם ידעו שהשקעתם מכל הלב ושלא תמיד המחיר חשוב, אלא גם הסגנון והמחשבה.

תגי שמות צבעוניים מבצק סוכר

אם אתם המארחים, תוכלו להכין (או להעסיק את הילדים עם משהו…) תגי שמות לשולחן מבצק סוכר ותפתיעו את האורחים בממתק חמוד. לדעתי זה כשר לפסח.

צמיד מיוחד מאוסף כפתורי כסף

ולסיום, עוד מתנה יפה, היא צמיד מאוסף כפתורי כסף אבודים. תודו שזה מקסים.

נמשיך את הספירה לאחור ונתעדכן בהכנות. מקווה שאתם נהנים, אני בהחלט כן!

התמונות לקוחות מהאתרים הבאים:

http://www.flockofages.co.uk/index.html

http://www.countryliving.com/

http://www.oneflewover-oneflewover.com/