שלום נפלאים שלי. אפתח בתודות רבות על כל האיחולים החמים, הטלפונים, הודעות הפייסבוק, האימיילים והביקורים האישיים. אתם פשוט נפלאים! אני חייבת להודות שדי השארתם אותי המומה השבוע מעוצמת האהבה והפירגונים ליום ההולדת. מילאתם את ליבי בביטחון ואהבה, ועכשיו אני לגמרי יודעת שאתם נהנים מהבלוג, מביגי בסט ומהחיים, ואין מאושרת ממני על כך שהצלחתי להביא לכם השראה, אומץ וחשק להתסגנן.

פרחים זה כל היופי

כל אהבה הזו הביאה אותי לחשוב שאנחנו צריכים גם להפגש, ולא רק להתכתב. אז החלטתי לארגן לכם סדרת סדנאות קלילות בנושאים כיפים ומגוונים, הקשורים עם סגנון, פנאי, בית, ובכלל. כל הדברים החשובים באמת, שפעם לימדו  בבית הספר, והיום הם כבר אינם דברים כמו לשתול ולעבוד בגינה בשיעורי חקלאות, לבשל בשיעורי כלכלת בית, לתפור או לרקום בשיעורי מלאכת יד. בתור ילדה ממש נהניתי מהם, והיום, אני אפילו משתמשת בחלק מהמיומנויות האלה לטיפוח הבית שלי.

אז הסדנא הראשונה בסדרה, היא סדנת סידורי פרחים. הרבה  פעמים אנחנו רוצים לפזר זרי פרחים יפים בבית בחגים, בסופי שבוע, בימי הולדת או סתם כשמתחשק. במקום להוציא כל פעם הון על זר מסודר, אפשר בקלות לרכוש פרחים בתפזורת ולסדרם לבד בזר אחד או בכמה זרים קטנים. אפשר לגוון ולהשתמש בטביזרים לא שיגרתיים לסידור יצירתי. אז אם אתם בעניין, אתם מוזמנים להצטרף אליי לסדנא שכזו בשיתוף עפ “זרים-לפתן”, בכפר הס ביום שישי ה- 6.1.2012 בין השעות 10:00-13:00. נפתח את היום בקפה ומאפה גורמה של המעדנייה השווה, נלמד לשזור זרים יפים, לאלתר, לאבזר ולסגנן לנו את פינות הבית עם פרחים. את הסדנא יעביר שי מ”זרים לפתן”, ובסופה נקבל הבייתה זר יפה לשבת.

סדנא לסידור פרחים

בנוסף, תזכו ל-10% הנחה על כל הקניות במתחם המעדנייה וחנות הפרחים, תכירו קצת אחד את השני ואותי. יהיה כיף! המקום הינו גם בית קפה ומציע גם ארוחות בוקר, מרקים ומיני דליס וכלי בית יפים למכירה, אז מי שרוצה יכול/ה להגיע מוקדם יותר או להשאר אחרי הסדנא לחוויה כפרית בכיף.

מספר המקומות בסדנא מוגבל, וכן גם פתיחתה מותנית במינימום של 8 משתתפים. ההרשמה והתשלום יתקיימו טלפונית אצלי בכרטיס אשראי בטלפון 0544.217.008. עלות הסדנא 330 ש”ח, כולל כל המוזכר מעלה.

מאחלת לכם שבת נפלאה!