הפעם אני שמחה להציג לכם בית יפה מחו”ל. שרה רוטר היא חברת ילדות מדנמרק, שמצאתי הודות לנפלאות הפייסבוק. היא גרה בעיר שנקראת Hørsholm, כ- 25 ק”מ צפונית לקופנהגן. כשהיינו ילדות, אביהן של שרה ואחותה, תרזה, היה דיפלומט דני, שלימים הפך להיות שגריר דנמרק בישראל. גיי’קוב ובנותיו היו מגיעים כל יולי-אוגוסט ארצה לחופשת חודשי הקיץ, ומתגוררים בדירת חבר, ממש מול בית הוריי. כל שנה היינו מתכתבות באדיקות ומחכות בכיליון עיניים לחופש הגדול כדי להפגש לחודשיים שלמים. היום, שרה היא אחות בכירה במכון לדיאליזה בדנמרק, ומתגוררת עם בן זוגה ושלשת ילידה המטריפים בבית הנפלא הזה. כנסו.

הכניסה לבית משפחת רוטר ב Hørsholm, דנמרק

כמו שכבר כתבתי בעבר על העיצוב הסקנדינבי, הוא נחשב לאחד מהמובילים בעולם בתעשיית הריהוט ואיבזור הבית. הוא בעיקר מייצג שימוש בחומרים טבעיים, פונקציונליות, צבעי אדום כחול, צהוב, שחור והרבה לבן. קוויו נקיים, ללא הרבה דקורציה ופיתוחים, ומתחשבים בפרקטיות קלה ואיחסון נבון.

הבית המדהים במלוא הדרו
החצר המשמשת לאירוח בחוץ

את כל המוטיבים הללו תוכלו לראות בצורה די בולטת בבית של שרה, שהסכימה לצלם עבורנו כיצד נראים החיים בצד השני של הכדור. שם, כשמחשיך בחורף בשעה 17:00, ובקיץ בחצות.

חדר המגורים, מינימליסטי כמקובל
ויטרינה ענקית המשקיפה אל החצר הפנימית
ופינת קריאה מדליקה, ממש על יד האח

כל החדרים בבית עוצבו בקו אחיד ובצבעים תואמים. פרטי הדקורציה נבחרו בקפידה והותאמו לסגנון הרהיטים הנקי והמינימליסטי. חלקם ניתם למצוא ב www.ilva.dk, חנות מקומית המציעה פריטים יפים במחירים נמוכים עד בינוניים, כמו שולחן הקפה ההורס בסלון של שרה.

פינת אוכל לשמונה איש, בשחור-לבן

פינת האוכל עוצבה בשחור-לבן, והיא ממשיכה את הקו הנקי שבסלון. כתמי הצבע היחידים שמאירים את הבית הם התמונות, הטקסטילים והספרים. גם המטבח המינימליסטי (שאין לי מושג איך הוא נשאר כזה  ריק ומסודר בלי מיליון דברים על השיש..), “נצבע” באדום וכתמתם עם שטיח, תמונות ותפוזים.

המטבח בעיצוב מינימליסטי
זוכרים את הפוסט על מסדרון ומעברים? שימו לב לישום
גם חדר האורחים/עבודה משלימים שחור-לבן
פינת עבודה מינימליסטית

בחדר האורחים המשמש גם כחדר עבודה לעת הצורך, הוצבה ספה/מיטה בשמנת עם כריות כחול-לבן, ופינת העבודה בריהוט שחור-לבן כמו שאר הבית. פרקטים בצבע עץ בהיר וקירות בצבע קרם בהיר מאוד. חדר השינה של ההורים נותר בגוונים בהירים וכולו לבן. שימו לב למנורה המעניינת בתקרה. מרפסת חדר השינה פונה אל הגן, וצופה אל בית עץ מקסים בגווני תכלת ולבן המשמשים כבית משחקים לילדים. תגידו, לא הייתם רוצים אחד כזה בחצר? הייתי מוכנה לגור בו בעצמי.

חדר השינה של הורים. לבן, לבן, ואולי...קצת שמנת
מבט מהמרפסת לגינה
וזה מה שרואים כשקמים בבוקר....
בית משחקים מעץ לילדים

חדרי הילדים עוצבו על אותו משקל ועם ריהוט פשוט ויפה, אך הושלמו עם שטיחים, טפטים וכריות נוי או פופים הנותנים מראה עליז וחי לחדר. בדיוק כמו שחדר ילדים צריך להיות.

אני מניחה שזה החדר של אדם, כי הוא נראה כמו חדר בנים
וזה של נעמי כי הוא נראה כמו חדר של פרינססה קטנה, אני מתה על הכיסא הצהוב
וזה החדר של קרל, התוספת החדשה למשפחה

אם לא שמתם לב, בכל חדר צריך להתחשב גם באלמנט הרדיאטור לחימום אשר מופיע כחלק בלתי נפרד מהנוף, בדיוק כמו שאצלנו תקועים המזגנים בכל פינה. לא יודעת איך, אבל תמיד אצל האירופאים זה נראה הרבה יותר יפה. ולסיום, אני חותמת עם כמה אתרים של חנויות עיצוב פופולאריות בדנמרק, האהובות על שרה במיוחד. הדברים שם מקסימים, אבל לצערינו, הם שם ואנחנו כאן, אז רק נזיל ריר. שיהיה המשך שבוע טוב!

www.couchbyc.dk

www.eilersen.eu

www.boconcept.dk

www.casashop.dk

www.interstudio.dk

www.design-by-us.com

www.day.dk