לאחרונה קיבלתי די הרבה פניות לעיצוב חדרי ילדים. אני שמחה שהמגמה להשקיע בחדרים של הקטנים פורחת, אבל משום מה הרגשתי שכל אחד רוצה בדיוק כמו אצל השכן. אותה מיטה, אותו ארון, אותו סגנון. לדעתי, ילדות זהו משהו מאוד מיוחד שצריך לנצור, לשמר ולחוות כל אחד כמו שהוא רואה אותה, ולא להפוך אותה לשטאנס כי אצל השכן זה יפה. עובדה היא, שאת הפריטים המיוחדים שעליהם גדלנו, אנו סוחבים איתנו למשך רוב חיינו ומתקשים להפרד מהם. צרו לילדים שלכם סביבה שתלך איתם עוד שנים הלאה. רציתי להכיר לכם את שרה דוקט, צלמת אמריקאית מדהימה שהסכימה לשתף אותנו בחדר הילדים המקסים שעיצבה לפין, בנה בן השנה.

החדר של פין דוקט

שרה דוקט היא בעלת אחד הבלוגים השווים בארה”ב והוא נקרא Sadie Olive. היא גם, אספנית וינטייג’ די גדולה ומאוהבת בכל הקשור לעיצוב ויופי. תוכלו ללא ספק לראות זאת בעבודת הצילום שלה. מאחר ואני כל הזמן במסע חיפוש אחר אנשים המחוברים עם עיצוב, כאלה העושים זאת מהלב ולא לפי צו האופנה, אני עוקבת באדיקות אחר בלוגרים מובילים בעולם, ומשתדלת להביא לכם מגמות שלהם.

אספו חפצים עם משמעות
אווז עץ עתיק משוק מקומי

לפני לידת בנה פין, חיפשה שרה אביזרים וחפצים ליצור חלל מזמין ורגוע לתינוק שיוולד, ואספה אותם בפינצטה סביב העולם, בשווקי פשפשים, באינטרנט, בחנויות יחודיות אונליין כמו Etsy, וכן, גם בבוידם של סבתא. אם אתם רוצים לעצב חדר מגניב בעצמכם, קודם כל חשבו על שילוב צבעים שאתם אוהבים, שמשתלב יחד בהרמוניה. חשבו איך הייתם רוצים לאפיין את החדר: עליז, שמח וצבעוני, נינוח ורגוע, אולי יש בו יותר מילד אחד ואז צריך לחשוב יוניסקס. בקיצור, הרכיבו פלטת צבעים והתחילו להתאים להם חפצים, החל מריהוט, טקסטיל, אביזרים, תמונות וכו’. הבסיס לחדר הוא צבע הקירות וצבע הרצפה.

הצבע הנבחר לקירות החדר Turtle Dove” by Benjamin Moore"
המיטה מ Pottery Barn Kids
השידה הירוקה בצבעה המקורי משמשת להחתלה. נמצאה בשוק עתיקות, שטיח מאיקאה
מבט מדלת הכניסה
ומבט החוצה...
ספרי ילדים ישנים ומגירת דפוס עתיקה מעץ

שרה לא הרחיקה לכת ורכשה את המיטה וחלק מהאביזרים ב Pottery Barn Kids וב- Ikea, והחליטה להשקיע דוקא באקססוריז מיוחדים. לתפירת כריות המגן של המיטה השתמשה בבדי וינטייג’ מקוריים וסרט תחרה לבן, ואת חצאית המיטה הכינה מבד פסים שחור-קרם שנרכש בחנות ב Etsy, שהשתלבו יופי יחדיו.

תמונת בובה מחיתוך קרטון מוסיפה חן לידית הארון

דב הוינטייג’ ההורס היה שייך עוד לאמא שלה בילדותה, ונשמר עם השנים בדיוק למטרות האלה. להעביר הלאה זכרונות ילדות. קירות החדר נצבעו בגוון מנטה בהיר (לא כל כך בולט בצילום), ואווז העץ שמצאה שרה באחד השווקים לפני שנים רבות מצא את מקומו הטבעי על רקע המנטה של הקיר. המובייל המקסים נרכש מחנות Royal Buffet, גם היא ב Etsy, ושמלות הוינטייג’ ומתלה מתכת ישן נרכשו גם הם לפני שנים, למקרה שתיוולד לה בת. מה שנקרא תכנון מוקדם…

תמונות ועבודות של אמא במסגרת
שמלות כותנה לבנה של פעם למראה וינטייג' רך
חדר ספייר שהוסב לחדר משחקים עבור פין
רהיטים של קנקטנים
צעצועים של פעם וטקסטיל רך יוצרים חדר מזמין ונעים

פין המקסים נולד לעולם ושם חיכה לו חדר מקסים ורגוע, עם המון אהבה, כזה שעוצב מהלב. אם גם אתם רוצים להעביר תחושת שייכות ומשפחתיות, עצבו עם חפצים עם סיפור, תבנו לבד, הזמינו משהו מיוחד והשתדלו שמאחורי כל פרט או פינה יהיה סיפור. תתפלאו כמה כיף יהיה לילדים להעביר את זה הלאה.

פין והאנה בקמפניג מקומי

מאחלת לכם שבוע קליל וצונן, ומזמינה אתכם לקרוא את הפוסט החדש בבלוג האח Away in Style על בתי מלון בוטיק, ממש כאן אצלנו. תודה לשרה על השיתוף והתמונות. kisses to Finn from Israel!