השנה כבר תיכף נגמרת לה מבלי שנשים לב, הסתיו מתגנב אלינו אט אט, ותרצו או לא תרצו, זה כבר בטבע שלנו להתחיל לארגן את הבית ל mode חורפי. כמובן שכל שנה מביאה איתה את צבעיה ושגעונותיה, קלאסיים או עכשיוויים, ו צבעי 2013 כבר לגמרי כאן. הצצה חטופה אל עבר חברות הצבעים המובילות בעולם, המעצבים השולטים בזירה הבינלאומית , והטבע – כוח עליון, הביא אותי בדיוק אל מפתן דלתה של 2013. קבלו את הצבעים שיעשו לכם את השנה.

צבעי 2013 על פי Benjamin Moore

אחרי מחקרים מקיפים שערך אשף הצבע האמריקאי, Benjamin Moore, והסכמה די קוצנזוסית, אחריו גם כל השאר, הכינו לנו המעצבים פאלטות צבעים בארבע קבוצות שונות.

Coastal: Sea Side Inspiration

השפעת הים, בתי חוף וספא עדיין כאן, וממשיכה להפנט אותנו בצבעים הכי מרגיעים בסקאלה. הצבעים שמיימים ומימיים ולא חזקים כמו שהיו בשנה הנוכחית. את כל שילובי הצבעים ניתן ליישם על גבי קירות, פרטי ריהוט, שטיחים, טקסטיל ואביזרי נוי, עם אפשרויות אינסוף. שימו לב, הפאלטה הזו מאוד נחמדה ואף מתאימה לאקלים הקייצי במדינתנו, אך גדולתה היא אחידות. אם תנסו לשלב אותה בבית עמוס חום – זה לא יילך. או הכל, או כלום.

Seaside inspiration: שילובים בהשראת הים Benjamin Moore
דוגמה לחדר בגווני ה coastal living תמונה מאתר Benjamin Moore
Coastal Living על פי Ralph Lauren
50 גוונים של כחול… החיים על פי ראלף. Ralph Lauren
גווניה coastal של ראלף לורן עמוקים וחזקים יותר. Ralph Lauren
צבעי האקווה מארין של קולקציית Farrow & Ball

Artisan: הבחירה שלי

הפאלטה הבאה מציעה צבעים עמוקים, עשירים וחמימים, במראה שלכת עדין. הסקאלה מנחמת ומחבקת, וכל שילוב בה מוסיף לחדר תחכום ועניין, ואם לומר את האמת, היא החביבה עליי באופן אישי. למה? כי לא נס ליחה. היא מזמינה, cozit ונצחית. היא לא משעממת, כי אפשר תמיד בקלות להחליף בה פריטים ולרענן אותה, ותמיד אפשר למצוא דברים בגוונים הללו. יש לה אופי ארטיסטי, ועל כן שמה. אני אישית אוהבת אותה עם נגיעות של ירוק.

צבעי ה Artisan על פי Benjamin Moore
פאלטת ה Artisan בצעים חמים מבית Benjamin Moore
קולקציית הצבע thoroughbred של Ralph Lauren – הכל מתחבר לסוסים…
או לכלבים… thoroughbred by Ralph Lauren
צבעים חמים על הקירות ובכלל…. Ralph Lauren

The New Traditional

הסגנון “המסורתי החדש” מציע שילוב צבעים מעניין. הצבעים עדינים, באים טוב בשילוב עם הדפסים מעניינים, ונותנים טוויסט עכשיוי לחדר בו הם נמצאים. המיקס עדין ומזמין, וללא ספק מיוחד ומקורי.

מסורתי עם טוויסט Benjamin Moore
וה- coastal של Farrow & Ball שדוקא מזכיר אותו
איך שלא תקראו להם, בסוף היום הם אותם הצבעים Farrow & Ball
המסורתי החדש של Benjamin Moore

Urbanite

Urbanite הוא התרגום המודרני והמחוספס למוצרי העיצוב שאנו מוצאים לאחרונה בחנויות. יש בו קטע תעשייתי, מתכתי עם קונטרסט חזק של צבעי אפור, שחור, לבן ונגיעות חרדל. הוא עכשיווי ונועז ומגיע עם אמירה ונוכחות חזקה בכל חדר. התחיל מעיצוב הלופטים בניו יורק לפני שנים, והגיע עד חדרי השינה שלנו היום, באזור השרון של ישראל הקטנה. למי שאוהב. לי, קר ומנוכר, אם כי בהחלט מרשים.

גם יקירנו, ראלף לורן, מוביל מגמות דומות, אך הקולקציות שלו עמוקות יותר ומזכירות את הטבע. הצבעים עשירים בגוון ופחות אנמיים, ונותנים פתרונות לאנשים הססגוניים שבינינו.

Urbanite של Benjamin Moore
גוונים מונוכרומטיים ונגיעות של צהוב/חרדל Benjamin Moore
industrial collection של Farrow & Ball
Urban Loft של Ralph Lauren

 

אפילו BIGGIE BEST כבר כאן עם קולקציה חדשה בדיוק באותם גוונים

 

אז מה אתם הכי אוהבים? שיהיה לכולכם שבוע טוב ומוצלח!