אז אתם בטח שואלים את עצמכם מי לעזאזל היא Biggie Best ומה בעצם היא עושה כאן. ובכן, אני שמחה לבשר לכם כי Biggie Best הוא מותג בינלאומי מוביל בתחום בדי ריפוד, מוצרי טקסטיל ואביזרי עיצוב לבית, שמקורו בדרום אפריקה.

את החברה Biggie Best הקימה יזמית מקייפטאון בשם פרו פול ב 1987. מאז, הפכה החברה לגדולה והמובילה בדרום אפריקה בתחום עיצוב הבית, ופול זכתה עוד בשנת 1994 לתואר אשת העסקים של השנה.

Biggie Best,  לראשונה בישראל
Biggie Best, לראשונה בישראל

המותג Biggie Best, התרחב, ופתח סניפים נוספים ברחבי העולם. מעצבי על רבים משתמשים בבדי הריפוד ובטקסטילים היפהפיים של Biggie Best המזכירים את הבקתות המדהימות בדרום צרפת, ומכסים קשת סגנונות החל מהכפרי, המרין (סגנון היאכטות), השאבי שיק, והרומנטי.

בדי ריפוד מיוחדים ואביזרים לעיצוב הבית
בדי ריפוד מיוחדים ואביזרים לעיצוב הבית

לראשונה בישראל, בלעדי כאן באתר, תוכלו גם אתם לרכוש את מוצרי Biggie Best, ולהזמין בדים לריפוד ספות וכורסאות, כריות נוי, ועוד. המוצרים כוללים כיסויי מיטה קווילט לחדרי שינה וחדרי ילדים ונוער. כריות נוי מיוחדות, פיג’מות כותנה לבנות לילדים בסגנון של פעם, מגבות, תיקי איפור ועוד. אתם מוזמנים לבקר בקטלוג המוצרים ולעצב את ביתכם במוצרי המותג הבינלאומי. לרגל ההשקה תינתן הנחה של 10% למנויי האתר עד סוף חודש מאי 2010. (למוצרי Biggie Best בלבד)

מוצרי טקסטיל לחדרי ילדים ונוער
מוצרי טקסטיל לחדרי ילדים ונוער
סגנון כפרי, מרין ושאבי שיק
סגנון אירופאי רך
עיצובים קלאסיים מבית Biggie Best
עיצובים קלאסיים מבית Biggie Best