בשורה משמחת לחובבי העיצוב ולמכורים והמכורות לאנתרופולוג’י, מותג האופנה והלייף סטייל האמריקני. החנות שצברה לה מיליוני מעריצים ברחבי העולם פתחה השבוע נציגות מכובדת בתל-אביב. זהו, נגמרו ימי סחיבות הכלים הכבדים מחו”ל, עכשיו יש לנו גם כאן. וכן, הם ימכרו גם רהיטים. קפצתי לקניון גינדי fashion Mall בתל-אביב להביא לכם את הפרטים והתמונות, והתקשתי לצאת משם כמה שעות טובות. הכל פשוט מהמם בדיוק כמו שאתם זוכרים. תארזו את עצמכם בהזדמנות הראשונה, הכינו ארנק מלא מזומנים וצאו לחדש לכם את הבית בפריטי אביב משגעים שלא נמאס מהם אף פעם. כנסו לראות כמה יפה. (צילומים: רוני דה ליידה)

אנתרופולוג'י בישראל
המותג האמריקאי האהוב קיים משנת 1992 ולו מעל 250 חנויות ברחבי העולם. קבוצת פוקס היא זו שקיבלה את זיכיון הרשת בארץ וזהו כרגע סניפה הראשון. בחנות מגוון פריטי אופנה ועיצוב מיוחדים, אבל המחירים אינם זולים. (אבל הם גם אף פעם לא היו) החנות המשתרעת על פני שטח של 1000 מ”ר ואשר עוצבה על ידי צוות של כ-15 מעצבים שהוטסו במיוחד מחו”ל לפרויקט, מחולקת לשניים. בחלקה האחד מוצגים פרטי אופנה ואקססוריז, ובחלקה השני פרטי ריהוט ועיצוב הבית. המחירים בחנות קצת יותר יקרים מאלה של חו”ל, אבל תוכלו לרכוש חלקם גם אונליין באתר Terminal X אשר החל למכור את אנתרופולוג’י בשלהי השנה שעברה במחירים מוזלים יותר (אם כי לא תמצאו בו את כל הפריטים שבחנות).
פריטים כל כך יפים כמו שיש רק לאתרופולוג’י
לא ידעתי היכן להניח את עיניי…
אני חייבת לציין שממש אהבתי את קניון גינדי. יש לו גלאם וחנויות שוות. המשכתי לכמה רכישות אביביות גם ב Zara Home שבקומה מעל, ושמנו פעמינו לארוחת בוקר ב Cafeteria המקומית של שף יונתן רושפלד שקצת התאכזבתי ממנה. האמת, לא משהו.
פינת התצוגה שהכי אהבתי. המראה הזאת…

אוי הספה כזאת  gorgeous
והנה גם קצת אופנה, שימו לב לתפאורת המברשות התלויה מהתקרה
לא עמדתי בפיתוי וקניתי זוג מכנסיים במחיר שערורייתי 🙂 ככה זה כשמכורים

לסיכום, בהחלט ממליצה לכם לבקר בקניון הנחמד (חניה בחניון החשמונאים הסמוך, חפשו בוויז). כל האזור ממש כייפי במיוחד בשישי, כולל שוק במדרחוב של רחוב הארבעה עם דוכני יד שנייה, בתי קפה הומים וסינמטק אחד שאני ממש ממש מתגעגעת לימים שגרתי מולו. שיהיה לכם שבוע נהדר ואביב שמח! לחנויות עיצוב שוות נוספות מוזמנים לדפדף כאן.