שימו לב חברים יקרים! אחרי קצת יותר משנה של טיפים, לינקים, רעיונות והשראה, הגיע הזמן לזוז מהמחשב, להפשיל שרוולים ולגשת למלאכה. Home in Style מזמין אתכם לקחת חלק בתחרות שווה במיוחד של “חדר השינה היפה ביותר”. אתם לא צריכים להביא מעצב ולבזבז הון, אלא פשוט לדפדף שוב במדורי העיצוב, לקבל רעיונות ולשדרג לעצמכם את החדר האינטימי שלכם. וכדאי לכם מאוד להתאמץ וליפייף אותו, כי הזוכה המאושר/ת יזכו בפרס שווה במיוחד מבית BIGGIE BEST בשווי של 1,000 ש”ח. אז קדימה למלאכה!

תחרות חדר השינה היפה ביותר! קדימה לעבודה!

אתם יכולים לצבוע קירות, לשפץ רהיטים או מיטה, להוסיף אביזרי עיצוב, לשנות תמונות או להוסיף וילונות. אין סוף אפשרויות. כללי השתתפות כדלקמן:

1. השדרוג יתבצע על ידכם בלבד ולא על ידי מעצב. (אני אבדוק!)

2. תמונה של “לפני” ותמונה של “אחרי” הכרחית. רצוי מכמה זויות צילום. את התמונות יש לשלוח אליי למייל ronniedeleede@gmail.com בצירוף פרטי התקשרות של אימייל וטלפון.

3. אם תרתמו את כל המשפחה לשדרוג אז יהיה עוד יותר שמח! צלמו בין לבין את ההכנות.

4. תמונות החדרים המשתתפים יועלו לעמוד הפייסבוק של Home in Style.

5. החדר עם הכי הרבה “לייקים” (כולל שלי) יזכה בפרס. הזוכה יצולם ויפורסם בפוסט חגיגי בבלוג.

6. מועד אחרון לשליחת תמונות הוא 15.7.2011.

שימו דגש על הרמוניה בצבעים ובבחירת החומרים

אם יש לכם שאלות, התלבטויות, חששות, אתם מוזמנים לכתוב ולהתייעץ איתי במהלך השידרוג. השתמשו בדברים זמינים, חדשו חפצים ישנים, והעיקר עצבו בסגנון שלכם. השתמשו בלפחות פריט אחד בחדר שמסמל אתכם באופן מיוחד. תמונה או אומנות שעשיתם בעצמכם לאחרונה או בעבר, חפץ ממסע כלשהו, פריט שעבר בירושה וכו’. תנו לחדר אופי רך, חם ומזמין.

חדר שינה בגווני ירוק מרענן
זוכרים מה למדנו על שאבי שיק? אהבתם? לכו על זה.

ולסיום, תמונה נועזת במיוחד מהבלוג של סטייסי שאולי תכניס בכם קצת תעוזה לעצב ברוח מודרנית עם צבעים חזקים. בהצלחה לכולם! מחכה בקוצר רוח לתמונות.

Florida orange. איזו שמחה. חגיגה של חדר שינה