שלום אהובים, השנה אני עושה את החגים בארץ, ובקרוב גם ניפגש למכירת סתיו אצלי בגינה הפורחת, אבל כל החום הזה כאן שמסרב ללכת עושה לי געגועים להולנד הקרירה, שבה הסתיו מתארח כבר מזמן. הנה בית אמסטרדמי מעניין שצולם על ידי ענבל טור-שלום, צלמת מוכשרת משלנו, המתגוררת עם הולנדי משלה (הידוע בכינויו “הגבוה”), בהולנד. הבית צולם עבור סוכנות נדל”ן באמסטרדם, אשר ביקשה למכור את הנכס, ואני כמובן, השתלטתי על התמונות המקסימות, וכל זה בשבילכם. כנסו.

הבית המקסים מאכלס משפחה בת 4 נפשות, בשטח של כ-300 מ² המשתרע על פני ארבעה מפלסים, מרפסת וגינה. הוא ממוקם בשכונה היוקרתית של אמסטרדם Oud Zuid (הדרום הישן), הנמצאת מדרום ל-פונדלפארק. השכונה והבית נבנו בשנות ה-30 של המאה הקודמת, והבית שופץ במלואו לפני כעשור תוך שמירה חלקית על המאפיינים המקוריים כמו החלונות, ארונות הקיר, אח העצים וגרם המדרגות ומצד שני חיבור חללים כמו המטבח עם פינת המוסיקה. עיצוב הפנים משלב ישן, חדש ואמנות מקורית.

 

Proper Dutch Dining Room 🙂

stunning angle
minimalist kitchen

אז מה אתם אומרים? הייתם קונים? אני מאוד אהבתי את הארכיטקטורה המעניינת, והשילוב המודרני בבית. תודה לענבל על התמונות היפות. ענבל היא צלמת רב תחומית (ארכיטקטורה, פורטרטים, מוצרים, אירועים, טבע, אורבני), יוצרת אמנות דיגיטאלית ומספרת סיפורים בעיקר ויזואלים, אבל לא רק.