שלום יקרים שלי, איך עובר עליכם החורף המזויף הזה? כל בוקר אני מבזבזת לפחות שעה על הסוגיה “מה אלבש היום”, ואחרי קומבינציות אינספור מוצאת את התמהיל המלבושי הנכון שיתאים לצינת הבוקר, חום הצהריים וקרירות הערב. החורף הזה מתעתע בנו עוד לפני שבכלל התחיל. עושה את עצמו, מתחזה, מכה בנו ללא הרף ואז נעלם. זה ברור שכך אי אפשר להתנהל, אז החלטתי לקרוא לו בכל זאת. הכנתי מרק, החלפתי את שמיכת הפוך לזו הרצינית יותר ועשיתי סייל. אולי עכשיו יבוא? אז השבוע החלה רשמית מכירת החורף של BIGGIE BEST, אתם מוזמנים להינות ממגוון פריטים שווים ביותר במחירי סייל של עד 30% הנחה, בחנות באודים ובאתר, וזאת עד לגמר המלאי של הקולקציה הקודמת.

נותרו פריטים בודדים מכל דגם, אז אם אהבתם משהו, אל תחכו

המוצרים בסייל כוללים את מיטת הברזל אשר בתצוגה בחנות (140X190 ס”מ) קונסולות, כיסאות ברזל ועץ, שידות לילה, כיסויי מיטה, כריות ופריטי נוי נוספים.חלק מהמוצרים בסייל מופיעים באתר, וחלק נחטפים טרם הספיקותי לעדכן אותם באתר. כמו שאתם יודעים, חזרתי לא מכבר מאנגליה , ויחד איתי חזרו פריטים חדשים (וגם עתיקים), שישמחו להכיר אתכם. הם נבחרו על ידי בקפידה רבה, ואין אותם לאף אחד בשום מקום. רק לכם, אם תרצו. הם יהפכו כם כל פינה בבית למיוחדת, ויאירו לכם את היום כשתחזרו מיום עבודה שגרתי. הם אולי יהיו לכם קצת יקרים בהתחלה, אבל אחרי שתתחברו איתם, לא תוכלו בלעדיהם ותשמחו שהם שלכם. תאמינו לי, זה קורה לי כל פעם מחדש.

מגבות פשתן רקומות
כלובי ברזל לנוי
מצעי כותנה בגווני ורוד, לבן, כחול-לבן
קונוסולות, שידות לילה וכיסאות של ביגי בסט במחיר מוזל

אתם מוזמנים לדפדף באתר ובעמוד הפייסבוק, להתרשם מהתמונות של הפריטים בסייל ושל החדשים ולהגיע לבקר. מזכירה לכם שוב, אני נמצאת באודים בימי שני עד חמישי בין השעות 10:00-15:00 ובימי שישי בין 9:30-13:00, בימי שבת וראשון החנות סגורה. באתר אפשר לרכוש תמיד ואני שולחת. מקווה לראותכם בקרוב!

הנה חלק מהפריטים החדשים שהגיעו לחנות:

כריות חדשות רקומות מבדי שק
גם באדום וגם בלי רקמה
מגבות מטבח רקומות חדשות במלאי, מפות וגם ראנר אחד משגע!
קרשים צרפתיים עתיקים גדולים בעגול ובמלבן לקישוט קירות והגשה. הורסים!
בית הולנדי עתיק ומקסים. יוסיף אופי לכל סלון או חדר ילדים. עם שיפוץ או בלי.
וגם כלים חדשים לאוכל ולהגשה, עתיקים עתיקים ויפים יפים
בקיצור, תבואו לבקר!