עונת החופשות אמנם החלה כבר בפסח, אבל מזג האויר האידאילי באזור טוסקנה הופך אותה ליעד אטרקטיבי כעת לחופשה חלומית. הכרמים, הגבעות הירוקות, היין, השמש המשכרת והאוכל (אוי…האוכל…), הם ללא ספק מבין הטובים והמזמינים בעולם. כחובבת מושבעת של איטליה, עם המון חברים מהאזור, ולמרות אינספור ביקורים שם, אני פשוט מתרגשת כל פעם מחדש.

טוסקנה שלי - חלום של מקום
טוסקנה שלי - חלום של מקום

הפעם רציתי דוקא להמליץ לכם על טוסקנה מיה, חברה המתמחה בתפירת חופשות לפי הזמנה באיטליה (ובמקומות נוספים באירופה). היה לי העונג להנות משירותיו של רונן, בעל החברה. על אף שאני מכירה היטב את ארץ המגף, ואף גרתי בה תקופה בימי הצעירים, שמחתי לקבל חוברת מסודרת לנסיעה אשר פירטה לי כל יום ויום את מסלול הטיול.

יקב טוסקני - שיכרון חושים טוטאלי
יקב טוסקני - שיכרון חושים טוטאלי
ואיך אפשר בלי שוקולד - לאכול ולמות!
ואיך אפשר בלי שוקולד - לאכול ולמות מאושר!

הוילה בה גרנו, נבחרה לי בקפידה לאחר שתיארתי בדיוק מה אני מחפשת ובאיזה תקציב, מסלולי הטיולים נתפרו בדיוק לסוג הפעילות שרציתי לעשות באזור (בעיקר אמנות, שווקי עתיקות, יין טוב, ואוכל). ההדרכה בחוברת שקיבלתי כללה ה-כ-ל עד הפרטים הקטנטנים, כולל מספרי טלפון, מספרי כבישים, איך להגיע, מה לאכול, היכן להחנות את הרכב, מה לעשות ומה לא לעשות, ורמת האירגון הייתה מעל ומעבר לכל ציפיותינו.

הוילה בה התגוררנו    מ-ד-ה-י-מ-ה
הוילה בה התגוררנו מ-ד-ה-י-מ-ה
החדר הכי רומנטי שיכולתי לבקש...
החדר הכי רומנטי שיכולתי לבקש...

טוסקנה מיה מציעה מגוון פעילויות לחופשה כמו חופשת ספא, רכיבה על סוסים, קדרות ואמנות, בישול גורמה ויין ועוד, באזורים היפים בעולם ובעלות סבירה לחלוטין שהשאירה אותנו מרוצים מאוד. פשוט, אין דברים כאלה. לא בישראל.

מתכוונת לחזור בשנית – וממליצה בחום רב! תתקשרו לרונן, ואל תתביישו לומר שאני שלחתי אתכם.

טוסקנה מיה
אתר http://www.toscanamia.co.il/Tuscany.html
רונן: 054-4647560