החג כמעט מאחורינו, למעט מימונה עתירת קלוריות. מקווה שנהנתם בחג הזה, מזג האויר היה נפלא, ואני ניצלתי אותו בעיקר לשקט שהיה כל כך חסר לי לאחרונה. מדהים כמה קצת זמן עם עצמך יכול לעשות לך טוב. אין כמו לקרוא ספר בגינה פורחת או לראות סרט טוב עם חברה, כדי להחזיר אותך חדש ורענן למציאות הסופר-אינטנסיבית שלנו. מניסיון – גם ספורט עוזר! מבלי בכלל להתעכב על שמירה על משקל תקין וחילוף חומרים, אני רוצה דוקא כן להדגיש את ההשפעה של שגרת ספורט על המוח והנשמה שלנו. כל פעילות ספורטיבית באשר היא, משחררת, מנקה ומזככת אותנו. מה יותר חג פסח וניקיון מאשר להשיל מעלינו רבדי משקל נפשי שצברנו כל החורף. אם עדיין לא אימצתם לכם שגרה כלשהי של פעילות ספורטיבית באשר היא, עכשיו זהו זמן מצוין! מזג האויר מושלם לצאת החוצה, ורציתי לתת לכם מוטיבציה נוספת לצאת ולהתאמן – הבגדים!

בשנים האחרונות אופנת הספורט תפסה לה מסלול משלה. קהילת רוכבי האופניים שהלכה והתעצמה עם השנים, הביאה איתה מלתחה חדשה לכל המדוושים בדבר, ואחריהם קמה לה אימפריה שלמה שהתאימה עצמה לכל שאר הענפים, החל מיוגה ופילאטיס וכלה בגלישת גלים. אני חושבת שחלק מדימוי הגוף הוא מרכיב חשוב במוטיבציה לצאת ולהתאמן. זה נכון שחשוב מאוד שהבגדים יהיו נוחים ונושמים, אבל משהו באיך שאנו נראים כשהכל אסוף, מחמיא ויפה, נותן לנו הרגשה טובה ומוטיבציה להמשיך. בגדי הדרייפיט עם צבעים ססגוניים וגזרה מחמיאה, או בגדי כותנה נעימים עם צבעים רכים לאימון יוגה, יאספו אתכם במיטבכם ויעשו לכם חשק. אני אישית בעד להשקיע בכמה פריטים נחמדים שיעשו לכם כיף לצאת ולהתאמן, כי כשנראים טובים יוצאים יותר. אני לא בעד להפוך כל אימון לאקסטרווגנצה של אופנה (מה גם שבגדים אלה לא זולים בכלל), אבל אני כן בעד חזיית ספורט טובה, טייץ טוב ונוח שלא מחליק מטה, וגופיה נעימה שסופגת זיעה. כי את הכי יפה כשנוח לך.

בגדי ספורט של H&M
אופנת ספורט של אינטימה

אופנת ספורט של Zara

את הכי יפה עם Nike 😉
טייץ הורס של Nordstrom
העיקר שתזוזו.

ממליצה לכם בחום לאמץ לכם שגרת ספורט שאתם אוהבים, ביחד או לחוד, עם מוסיקה או בלי. לבשו משהו מפנק, חבקו את עצמכם מול המראה וצאו להתאמן. אביב שמח!