מכירים את הימים האלה שאף אחד לא בא לכם טוב, כלום לא מסתדר לכם וכל מה שאתם עושים לא מצליח? אז מסתמן שאני במן תקופה שכזאת, ומזג האויר המדכא הזה שתקף אותנו ממש ימים ספורים לפני תחילתה של שנה חדשה ממש לא תורם! לאחרונה אני מוצאת את עצמי קונה פריטים חדשים רק בשחור וחשבתי שאולי זה קשור. עד לפני שבועיים לא הייתם מוצאים אפילו פריט שחור אחד בארון שלי – לא בגד, לא תיק ואפילו לא אקססור. ופתאום בשבועיים קניתי ערימות. אולי זה הגיל פתאום, אולי זה המצברוח, בכל מקרה הגעתי למסקנה ששחור זה כן צבע. לצערי, לא ניתן היה לצלם לכם את הרכישות החדשות שלי באובך הזה, אז הנה משהו דומה במקום, ועוד כמה דברים יפים בצבע הכי אפל בסקאלה.

התפנקתי בחדשות של גוצ’י
וזה הלוק שאני אוהבת.
אם כי זה מה שמחכה לנו השנה… קז’ואל עם משבצות. לא חבל?

אין ספק שבגזרת עיצוב הבית שחור הוא צבע חזק ביותר המשדר עוצמה, קלאסיות אבל גם כבדות. צריך ממש להזהר עם המינונים שלו. מה שבטוח זה שהוא יגיד עליכם כמה דברים, ונראה לי שאיכשהו הם קשורים לשליטה, לסגנון קלאסי ולאנשים שהם שבדרך כלל יודעים מה הם רוצים בחיים. אצלי בטח לא תמצאו אותו, כי למרות שאני קונטרול פריק מטורפת, אני כל רגע רוצה משהו אחר.

אני פחות מאנשי ה”שחור-לבן” בבית, אבל פריט שחור פה ושם זה דוקא קלאסי. למשל מנורה שהייתי לוקחת בכיף
יש לו נוכחות. לא מתווכחת.
ואם זה שאנל אז בכלל…

אז למה אני בכל זאת כותבת על שחור כשתיכף חג והכל לבן? כי שחור זה סולידי ויציב, שחור זה כוח ועצמה, ושחור הפך להיות אחד הצבעים הדומיננטים לאחרונה בעולם העיצוב, וחשבתי שאם אתם אוהבים אותו, אז כדאי שתראו כמה יפה הוא יכול להשתלב בחלל שלכם.

ותראו את משטח השיש במטבח (שלא לדבר על האריחים ההורסים…)
ואת הרצפה ההורסת הזאת
אם אתם קוראים שלי, אין מצב שהייתם צובעים קיר בשחור, או שכן??
קחו לכם עוד אחת הורסת לפינאלה 🙂

מקווה שתעברו את השבוע המלנכולי הזה בשלום, ותשתדלו בכל זאת ליהנות מחדוות הקניות שלפני החג. אני בטח ארגיש כמו פאם פאטל עם כל השחור הזה שקניתי, אבל בטח עד סוכות זה יעבור לי 🙂

צילומים: Pinterest