שלום קוראים יקרים שלי, קודם כל רציתי להודות לכם מעומק ליבי על שטף ברכות יום ההולדת שהציף אותי בשבת האחרונה וחימם את ליבי עד מאוד! זה ממש לא טריויאלי שמליון אנשים שלא מכירים אותך שולחים לך ברכות מושקעות וחמות. זה עוטף ומחבק ועושה לי ממש טוב, אז תודה לכם אהובים. שנית, סוף השנה מתקרב, אני עוברת בית בקרוב (עוד לא ידוע לאן), דחיתי גיחה קטנה לחו”ל, ואתם מרוויחים בגדול! חשבתי שאחרי כמה ימים גשומים בטח ממש בא לכם לצאת להתפנק קצת ולהתחדש בחפצים יפים.  אז בסוף השבוע הקרוב, חמישי-שישי 29-30/11 בין השעות 10:00-14:00 אתם מוזמנים לבקר אותי למכירת סוף שנה שהחלה…..ותימשך עד סוף המלאי.

סופ”ש SALE

אז מה יהיה שם? המון סוגי כריות של BIGGIE BEST במחירים של עד 50% הנחה, כיסויי מיטה מקולקציות קודמות עד 30% הנחה, מגבות מטבח ומגבות רחצה מוזלות, מצעים בהנחה ועוד הרבה פריטים חדשים ומשגעים שהגיעו השבוע למלאי (אבל הם במחיר מלא…). הפריטים החדשים כוללים תמונות מקסימות ומיוחדות למטבח, קופסאות פח, מנורות, קרשי עץ לחיתוך והגשה, כריות, מגבות ושקים עתיקים, כלי אוכל פורצלן וינטייג’ ועוד. שווה בהחלט להגיע!

אם עדיין לא ביקרתם אצלי, הכתובת היא רח’ סמטת האנפה 4 מושב צור משה, 29-30/11 בין השעות 10:00-14:00, והטלפון שלי להסתבכויות הוא 0544.217.008. אשמח לראותכם!
*שימו לב, במידה ויהיה גשום המכירה תדחה. אוציא הודעה מסודרת.