תמיד אמרתי שילדים זה עם בפני עצמו, ולנו אין שום קשר בתור מבוגרים, למציאות שלהם. הם רואים דברים אחרת, חושבים אחרת ופשוט מתנהלים להם בעולם לגמרי אחר משלנו, עד שאנחנו הופכים אותם להיות בדיוק כמונו. חברים יקרים, צאו מזה! תנו להם להיות הם, לחשוב צבעוני, לעשות שטויות, להגיד מה שהם חושבים ורוצים, כי זה תמיד הכי אמיתי ובלי מניירות. ילדים גם יודעים ב-ד-י-ו-ק מה הם רוצים ומה הם לא רוצים. גם כשמדובר בעיצוב החדר שלהם, בצבעים שהם אוהבים. לפעמים קשקוש שלנו נראה קטן ומטופש הוא הצעצוע שהם הכי אוהבים. זה ידוע לכל מכריי שאני לעולם לא גדלתי. אני אוהבת שטויות של ילדים וזה לא עובר לי למרות גילי המתקדם. אז כדי לנסות ולגשר על הפער ביניכם לביניהם החלטתי להביא לכם מספר רעיונות מגניבים להכניס קצת שמחה לחדרים שלהם. כנסו.

חבל פשוט, אטבי כביסה וציורים. כל כך פשוט ותמים.
תודו שזה חמוד

בצורה הכי פשוטה שיש, קחו חבל מגניב, תלו מקצה לקצה, ועם אטבי כביסה תלו תמונות מעשה ידיהם, צילומים יפים מטיולים, אפילו גרביים צבעוניות וחמודות. העיקר הכניסו צבע וחיים לחלל. גיזרו אותיות ותנו להם לצבוע, תלו בגדים שהם אוהבים או צריכים ללבוש ביום שלמחרת לגן או בית הספר. זה תורם לאוירת הבלגאן בחדר.

הצמדו לנושא אחד והכניסו פריטים הקשורים אליו
ערימת מזוודות או קופסאות צבעונית וקישוטי מנורה תוצרת בית

לא צריך להביא מעצב-על בשביל לעצב חדר חמוד. החליטו על נושא מסוים, בין אם זה ים, ארץ, ספינה, גן חיות וכו’ והכניסו אלמנטים שאפשר לעשות לבד. הכינו מוביילים מבריסטולים וענף, ציירו ציורים חמודים והדביקו על דופן קופסא או מזוודה ישנה. קחו תבנית (שטנץ) של ציור חמוד ושכפלו אותו לקישוטים. העיקר שהילד ירגיש בבית שלו.

חדר בנים בסגנון ספינה. עדין ויפה.
הפרטים קטנים שעושים את ההבדל. מפרש בתור וילון.

אלמנטים נוספים שילדים נגנבים עליהם הם אלמנטים מבית הספר. אין ילד שלא אוהב לקשקש. לא משנה באיזה גיל. כשהייתי קטנה (קטנה אצלי זה כמעט עד גיל 15…), כל הזמן שיחקתי במורה בבית ספר. אני ועוד חברה היינו נסגרות שעות בחדר ומעבירות שיעורים לתלמידים דימיוניים. היינו כותבות בגיר על ארון הבגדים (מפורמייקה חומה!) שהיה לי בחדר. עד שיום אחד אמא שלי תפסה אותנו, ואתם כבר בטח מתארים לעצמכם את סופה של תקופת הילדות שלי… הכניסו להם לוח גיר לחדר ותשמרו על הריהוט. תנו להם לפרוק את הקשקשת שם. זה פשוט יפה, אל תתווכחו.

בית ספר בבית. הכניסו גירים ולוח לחדר.
זה פשוט ומקסים
יש גם צבע לוח, איתו ניתן לצבוע דברים ולכתוב עליהם

עוד אלמנטים יפים המכניסים צבע לחלל הם טקסטילים למיניהם. שלבו בדים צבעוניים בכל מיני צורות. שטיחים, כיסויי מיטה יפים, כריות נוי, כריות רצפה, חיות ממולאות מבד, כדור ים או כדור פורח מטלאים או כל אלמנט גדול אחר שתופס מקום ונפח ונותן צבע על פני השטח. גם אוספים מכל מיני סוגים כמו בובות, מכוניות, דובים, חוברות קומיקס, אפשר לסדר בצורה יפה, שמטרתה העיקרית לשקף את אופיו של הדייר הקטן (או הגדול), את אהבותיו, תחביביו, וגם לתת יופי פנימי לחדר.

כדור ים מטלאים ושטיח עגול מכניסים עניין. הצבעים משלימים.
אוספי בובות מעל הארון
אוספי קומיקס מוצגים במעמד לקטלוגים
עוד אוסף בובות חמוד

אם בא לכם להשקיע קצת יותר, תוכלו ללכת לנגר ולהזמין פריט אחד או שניים ולעשות חדר מסוג אחר. חדר מקורי. לבעלי תקציב או ליצירתיים שביניכם, הנה דוגמה חמודה לחדר בסגנון לונה פארק. הבעיה עם עיצוב מסוג זה שהוא עלול להמאס אחרי תקופה מסוימת ויחסית להשקעת התקציב הלא סטנדרטית, הוא לא כל כך משתלם.

לונה פארק בחדר
אין ספק שהחדר מרשים
עץ על קיר. עבודה בהזמנה אצל נגר.

ולסיום, פינות חמד קטנות לחדרים של בני נוער בוגרים יותר. קצת אסתטיקה, בובות סרוגות, שמיכה, מסגרת, דברים יפים שעושים חם בלב.

שתהיה לכם שבת של שלום!

בובות סרוגות בפינות חמד
תכירו את "גולי", הסוס החמוד מהתמונה למעלה
מסגרת יפה ושמיכה תואמת
אצבעונים לאטבי הכביסה מתחילת הפוסט

התמונות לקוחות מהאתרים הבאים:

http://jocookinteriors.com/portfolio6.html

http://style-files.com/2008/09/10/chalkboard-ideas-for-kidsrooms/

http://www.countryliving.com/

http://www.herz-allerliebst.de