שבה אליכם אחרי חודש עמוס, מרגש ושופע אקשן. עברנו בית למושב משמרת המדהים ביופיו (פרטים יגיעו בפוסט נפרד), וכולי התרגשות מהאביב שמסביב, ממלאכת העיצוב של בית חדש שהיא כיף גדול, אבל ממש בעיקר מהעובדה שראלף לורן כבר כאן. בין כל הארגזים שנפרקו בבית, ואלה שטרם, לא הייתה מאושרת ממני לנטוש הכל לכמה שעות ולבקר בבית פיטרו הכט, מעוזו החדש של Ralph Lauren Home בישראל. אולם התצוגה הענק שעוצב במתכונת מדויקת להפליא כמו אחיו הפזורים באינספור מדינות בעולם, השאיר אותי עם עור ברווז. שנים של ציפיה לאחוז במלאכת המחשבת של המעצב הגאוני הזה כאן על אדמתנו, הביאו אותי להתרגשות גדולה. הנה הצצה קטנה למה שמחכה לכם שם החל מ….עכשיו.

 

Ralph Lauren Home כבר כאן, בית פיטרו הכט הרצליה פיתוח

אז עזבתי הכל ורצתי עם המצלמה. מה ההתרגשות אתם שואלים, הרי זה עולה הון תועפות? אז זהו, שראלף לורן בשבילי זה לא רק מותג שרוכשים ושמים בבית או לובשים. ראלף לורן זה חלום ילדות להיות מעצבת. ראלף לורן זה סוסים, משבצות, כחול-לבן, כותנה משגעת, צבעים של טבע, מכוניות מטריפות. ראלף לורן זוהי דרך חיים ותרגום ויזואלי לכל מה שהמוח הקטן שלי יכול לחשוב עליו ולרצות. זוהי שלמות. Perfection רבותיי.

את התצוגה אני כמובן מכירה בעל פה, אבל החווייה הרב חושית שנקראת ראלף לורן תתפוס אתכם מהרגע הראשון. הניחוחות, המגע, הבדים, הצבעים, התפירה, האיכות והגימור הם דברים שלא רואים יום יום. קולקציית הבדים המטריפה לא תניח לכם ללכת. פריטי הנוי המוקפדים אשר רובם בהשראת עולם הסוסים גרמו לי לדמוע מאושר. והרהיטים, אוי הרהיטים. פשוט לכו.

אני מזמינה אתכם באופן אישי, לאסוף חברה או את הבעל וללכת להתאהב. ואם אתם מעריצים את הבחור כמוני, אתם מוזמנים לצפות בראיון המלא שלו עם אופרה ווינפרי, בו הוא מכניס לראשונה בחייו מצלמות אל ביתו ומשפחתו ומתראיין על מיהו ראלף לורן ואיך הגיע לאן שהגיע. בהחלט שווה צפייה לפתיחת שבוע טוב ומוצלח!

תומכי ספרים ארכובות Ralph Lauren צילום: רוני דה ליידה
שולחן עבודה, כיסא עור ואביזרי נוי מעולם הסוסים. למות. Ralph Lauren   צילום: רוני דה ליידה

 

מגפי רכיבה מבית Ralph Lauren צילום: רוני דה ליידה
נרות מפיצי ריח, חוויה על חושית Ralph Lauren צילום: רוני דה ליידה
חגיגה של ניחוחות. דיפיוזרים מבית Ralph Lauren צילום: רוני דה ליידה
כלי אוכל ואביזרי נוי מבית Ralph Lauren צילום: רוני דה ליידה
קולקציות הבדים שאני הכי אוהבת בעולם (כן, יותר מביגי בסט) Ralph Lauren   צילום: רוני דה ליידה

בית פיטרו הכט, רח’ מדינת היהודים 60 הרצליה פיתוח