רציתי לספר לכם על מוצר חדש שלאחרונה יצא לשוק, הנקרא “עוזר אישי”. היומן המופלא הזה הומצא ופותח על ידי חברה, טל קפלינסקי, וממש בימים אלה משווק להמונים. למרות שרובנו מתיימרים לעקוב אחרי הקידמה הטכנולוגית, מסתובבים עם אייפודים ואייפדים, בלאקברים ועוד מחלות רעות, תכל’ס, אין על נייר ועיפרון. תודו. “העוזר האישי” הוא יומן מודפס. כן, כאלה שכבר חשבנו שנכחדו מן העולם. היחודיות שלו היא שהוא מתוכנן אחרת ממה שאנחנו רגילים לראות ביומן רגיל.

עוזר אישי, יומן חדש על המדף
עוזר אישי, יומן חדש על המדף

“עוזר אישי” מחולק ל -5 אזורים נפרדים – לוז ופגישות, משימות יומיות, משימות שבועיות, משימות למתישהו ומשימות הכי חשובות. כל אלה נראים במבט אחד, וזהו עקרון מרכזי ביומן, שהרי מה שלא רואים לא עושים. מבנה היומן פשוט מוביל לבצע. מהר מאד מתרגלים לשיטה החדשה וקצת מתמכרים אליה…היומן עבר בדיקות ונסיינים וזה פשוט עובד.

ניהול הזמן במחשב מתאים למעט מאד אנשים, בעיקר לכאלה שנמצאים כל היום מול מחשב. גם בשנות ה -2000 מסתבר, אין כלי יעיל יותר מיומן ידני. הטלפונים טובים לרישום פגישות ומעט תזכורות ואפשר לשלב אותם עם היומן אבל חשוב לזכור שהם מבזבזים זמן יותר מחוסכים זמן.

פריסה חכמה להתנהלות יעילה
פריסה חכמה להתנהלות יעילה

טל קפלינסקי היא מומחית לתפקוד ביומיום והפרעת קשב במבוגרים, ומתמחה באימון תפקודי וטיפול התנהגותי-קוגניטיבי. במסגרת פיתוח כלים אשר יסייעו למטופליה הגתה את רעיון ה”עוזר האישי”.

בתור אחת שמכורה לרשימות, ההמצאה הזו היא בדיוק התחליף המתקדם יותר למחברת, שאני סוחבת לכל מקום. גם עיצובו של היומן, קליל, נקי ורענן, עושה חשק להשתמש בו. אני מתחילה את שלי ממש משבוע הבא. עכשיו תורכם.

מחיר עוזר אישי צמוד הוא 49 ₪.  ניתן לקרוא עליו ולרכוש אותו באתר היומן
www.ozer-ishi.com או ברשת חנויות צומת ספרים.