את מלון הבוטיק שאני הולכת להציג לכם כרגע, אני בטוחה שתשמרו בספריית המועדפים שלכם לגיחה הבאה לספרד. ממוקם בג’ירונה, כשעה נסיעה מברצלונה (או אפילו יותר קרוב לקוסטה ברווה אם תרצו) ושלוש דקות מהים, ממוקם לו Les Hamaques, (“הערסלים” בספרדית) מלון בוטיק כפרי והורס, אשר נבנה על חורבות בית אסם עתיק. בעלי המקום, דומיניק – מעצב פנים, ואינו – עיתונאית וסטייליסטית, החליטו לברוח מחייהם העמוסים בברצלונה לפני כשש שנים, ולהפוך פרויקט שיפוץ זה לחלום חייהם. בקפידה רבה, רקמו יחד יופי צרוף של טבע, היסטוריה, איכות בלתי מתפשרת ושקט כפרי. המלון היפהפה, בעל שבעה חדרים בלבד מציע לכם מרגוע ושקט לנשמה, ולו רק לכמה ימים. כנסו, גזרו ושמרו. (צילום שער: Albert Font)

מלאכת השיפוץ שימרה היטב את העבר של המקום, תוך התחשבות מלאה בטבע הסובב אותו

הצבעים, החומרים והטקסטורות נשמרו טבעיות לחלוטין כדי להתמזג עם הטבע
Photos: Albert Font for www.revistaad.es

כאשר נתקל דומיניק בפרויקט האסם העזוב הזה, הוא ואינו היו שקועים עד צוואר בחיים עמוסים ומלאי סטרס בברצלונה, העיר הגדולה. שניהם התאהבו במקום, ומיד זיהו הזדמנות פז להפוך אותו לבית כפרי ומזמין , והחליטו שזה הזמן להכניס שינוי בחייהם. הם לקחו על עצמם את הפרויקט יחד, כאשר דומיניק אחראי על שיפוץ המבנה ועיצוב חלק מהריהוט המיוחד, ואינו על הסטיילינג והדקורציה. הם כל כך אהבו את המקום והטבע המדהים הסובב אותו, שהחליטו להפוך את הבית למלון בוטיק קטן ואישי (שבעה חדרים בלבד) לבית אירוח לחברים ולקוחות קרובים.

כל אחד משבעת חדרי הבוטיק שבמקום נקרא של שם פרח או עץ מהגינה בחוץ
לא יכולתי לעמוד בפני חדר האמבט הזה. אני כבר שריינתי לי חדר…

Photos: Albert Font for www.revistaad.es

 

הם רצו לחבר בין כל אהבותיהם, מבלי להתחשב בגיל, סגנון או חומר. הפילוסופיה אשר עמדה לנגד עיניהם היתה לשמר את ההסטוריה של המקום עד כמה שניתן, ולכבד את הטבע, וכך נולד המלון המזמין והמפנק. “הכבוד לטבע במלוא עוצמתו מתבטא בצבעים, בחומרי הגלם ובטקסטורות, החל מהמגבות באמבטיה ועד לקרואסון הנאפה בעבודת יד במקום לארוחת הבוקר, עם המון אהבה” אומר דומיניק.

כל כך קסום שלראשונה בחיי פשוט אין לי מילים
Photos: Albert Font for www.revistaad.es

היחס האישי עד לפרטים הקטנים משלימים את החוויה. חמשת החדרים במקום נקראים כל אחד על שם פרח או עץ אחר הנמצאים בגינה המדהימה המקיפה את הבית: ,Tierra, GlicinaAcacia, Bambu, Magnolia, Agua Bougainvillea. לאן שלא תביטו מסביב, עיניכם תיפולנה על יופי ענוג. הגינה, הבריכה, הערסלים, העששיות הפזורות בכל מקום, הפרחים ואור הנרות, הכל יזמן לכם מרגוע ואושר. לגמרי שווה ביקור!

Photos: Albert Font for www.revistaad.es

צילומים: Albert Font
מתוך כתבה של Carilina G. Miranda עבור מגזין Revistaad

* Les Hamaques está en Carrer Albons, 6, 17137 Viladamat (Girona). info@leshamaques.com | Proyecto de rehabilitación: Estudio D’Aussy (djoly@movistar.es | 608 49 92 49