כל בעל סוס יודע שאת ציוד הרכיבה משאירים בחווה. אבל כמה שתנסו, לא תצליחו להתעלם מהאביזרים היפים האלה ומהנוכחות האצילית שהם מפזרים בסביבה. הסוס עצמו, הוא אביזר התפאורה היפה ביותר שיש, והוא יעצים כל חלל. בין אם בתמונה, פסל ברונזה גאה או אוכף עתיק המונח לראווה כחלק מאיבזור פנים במרכז סלון כפרי. בשנים האחרונות הסתנן שיק הרכיבה האנגלי לעולם האופנה והעיצוב, והוא כובש בסערה את ארונות הבגדים שלנו ואת הסלון. איך משלבים אותו באלגנטיות אנגלית? כנסו.

Perfection

הסוס, מאז ומעולם היה חיה אצילית, שופעת כוח ועוצמה. אם תרצו – “כוח סוס” מגדיר את עוצמת הרכבים שלנו. “שנת הסוס” הסינית אשר נכנסה לתוקפה ב 31 לינואר 2014 ותסתיים ב 18 לפברואר 2015 היא עוד ראיה להתייחסות אל הסוס כאל מושא חיובי. לפי תורת המזלות הסינית הנקבעת על פי בעלי חיים שונים ולא על פי הכוכבים, השנה הסינית של הסוס היא אחת המבורכות ביותר, עבור כל המזלות. היא מסמלת תמימות, שמחה ועשייה, ואנרגיה חיובית. כבר התחלה טובה, לא?

אתם יכולים להתחיל בתמונות עם נוכחות
ציוד רכיבה מונח בנונשלנטיות ממש בכניסה לבית, כמה חן

 

חדר שינה בהשראת סוסים photo: www.andsotobed.co.uk
מתלה מגבות מפורזל, איזה שיק?
מתג, אבל לא חשמלי 🙂

את הפן העיצובי בדמות סוסים ניתן לראות בגזרות מכנסי רכיבה הפופולריים לאחרונה, וסטים בתיפורי מעויינים בדיוק כמו מחחמי הגוף של ספורט הרכיבה. מגפיים ארוכים בגווני חום ושחור בגזרת מגפי רכיבה, וכל הדפסי המשבצות המוכרים לנו ממתחם האורוות. אבל אם תרצו להכניס אופי הביתה, אל תעצרו באופנה. אחד ממעצבי הדגל העושה שימוש באביזרים מענף הרכיבה ומכניס אותם לכל תחום אחר אפשרי הוא כמובן ראלף לורן. מגוון רחב ממוצריו מתבסס על עולם הסוסים, החל משעוני יד בהשארת מתגים וכלה בצלחות וסכום הנראים כאילו הובאו היישר מהאורווה.

הוד והדר!
פינת קריאה כיפית
חדר שינה כל כך אנגלי…
איך אני אוהבת את האפלוליות הזו…
חדר מגורים כפרי ומזמין

 

כחובבת הספורט ובעלת סוסים, קשה לי לעשות את ההבחנה היכן נגמרת האורווה והיכן מתחיל הבית. הפרסות נמצאות אצלנו על שולחן הכתיבה, מחזיקי הספרים מברזל הם בדמות סוסים, הקירות עטורי רוזטות מתחרויות עבר של פרנקי ותמונות של סוסים תלויות על הקיר ממש כמו של בני משפחה. מקופסאות התה שלי תמיד מחייך אליי סוס, ושמיכות הטלויזיה תמיד תהינה משובצות. כי אצל מי שאוהב סוסים, זה לא טרנד, אלא דרך חיים.

מה,לא הייתם לוקחים את הכורסא הזו הבייתה?
ואיך אפשר בלי משבצות…?
תראו איזה יופי של כניסה האביזרים עושים
פינה חמה
תומכי ספרים מוזהבים

הנה דוגמאות שאספתי לכם ברשת וגם חלקן שצילמתי בעצמי, להראות לכם כיצד לשלב את היופי הזה בבית. מקווה שתהנו! אתם מוזמנים לקרוא עוד עיצוב אנגלי בטור שלי במגזין נישה של החודש, ואם אהבתם את התמונות כאן, אתם מוזמנים לראות עוד המון כאלה באלבום מיוחד בעמוד הפייסבוק של Home in Style.

לא, זאת לא אני, אבל קרוב… 🙂 צילום: רוב ברינסון
והנה כמה משלי…

 

פינת חמד במסדרון הבית שלי

 

ועוד פינה נסתרת בכניסה לבית
חבק מפיות של ראלף לורן בהשראת מתגים וארכובות, ופלייסמאט אה-לה וסט רכיבה  צילום: אתר ראלף לורן