כיסאות זה דבר נפלא! אני אישית מכורה אליהם. תחשבו על זה, כיסא זה אחד הדברים הבסיסיים שבן אדם צריך אחרי מיטה ומקלחת. אנחנו זקוקים להם כדי לשבת לאכול, ברוב המקרים לא יכולים לעבוד בלעדיהם (שלא לדבר על לשוטט בבלוגים ולהתמכר לפייסבוק), זקוקים להם כדי ללמוד, וכן, הם פה גם ליופי. כיסא בפינה של חדר או לצד מיטה מוסיף המון חן לחדר, במיוחד אם הוא מרשה לעוד כמה חפצים יפים לשבת עליו.

כיסאות איימס שחורים בפינת אוכל צילום: Cush & Nooks

הם באים בהמון סוגים, חומרים, גוונים וגדלים. יש כאלה מעץ, וכאלה ממתכת, ואת אלה מפלסטיק. יש חדשים ומודרניים, וכאלה בני עשרות שנים. לכולם ארבע רגליים, ומעבר לזה השמיים הם הגבול. הנה כמה דוגמאות לכיסאות שאי אפשר להתעלם מהם, וכאלה שמלווים אותנו כבר כמה מאות טובות. מה שבטוח הוא, שכיסא בוחרים עם נשמה. לא עם הכיס, ולא עם הראש.

לאחר שעירבנו את הנשמה, צריך לחשוב על מטרת הכיסא בחיינו. אלה המשמשים אותנו למטרות היום יום, אמורים כן להיות נוחים ונעימים לישיבה, אבל חשוב שיהיו אסתטיים וישתלבו בחלל. השתדלו לתת כבוד לכיסא ולבחור כאלה שיאמרו משהו, מלבד סתם לשבת שם. כיסא הוא לכל הדעות גם פריט עיצובי, ולעיתים ניתן לוותר על הפרקטיקה לטובת לוק עוצר נשימה. אתם יכולים להניח עליו ערימת שמיכות מעניינות וכרית. אתם יכולים לשים אותו לצד המיטה במקום שידה והוא יחזיק לכם בשמחה מנורה ושעון מעורר. אם אתם בוטחים בו מספיק, אתם יכולים גם להכניס אותו לחדר האמבטיה והוא ישמח להיות החבר הכי טוב שלכם ברגע אינטימי.

כיסא, אי אפשר בלי
כיסאות רשת מתכת מגניבים צילום: Bohemian Vintage
כיסאות רשת בלבן צילום: Design Manifest
כיסא נדנדה אקפולקו צילום:Carrie Can

איפה משיגים את היפים האלה זו כבר שאלה אחרת. בארצנו הקטנטונת זו יכולה להיות משימה לא פשוטה, אם כי אפשרית. כיסאות עתיקים מומלץ לחפש בשווקים או לנבור במודעות יד 2. יש היום גם מגוון חנויות יד שנייה המשפצות ומשדרגות רהיטים עתיקים. כיסאות חדשים ומגוונים תמצאו בחנויות כמו פיק-אפ, ביתילי, אייטמס גלרי, איקאה כמובן, מיליון כיסאות, מרקופולו ועוד רבים. אלה הכיסאות שאני הכי אוהבת. ומה איתכם? שבת טובה שתהיה לכם.

כיסא נדנדה שבדי בלבן. מבוקש ביותר לאחרונה...
כיסאות וינדזור האהובים עליי במיוחד! צילום: loghome.com
כיסאות בית ספר וינטייג' המילה האחרונה צילום: Apartment Therapy
כיסא בית ספר צרפתי צילום: fuse.mode.ie
כיסא עץ ועור של אייטמס גלרי צילום: יח"צ
סטולים וינטייג' צילום: Cush & Nooks
ועוד סטולים יפים. נוחות זה כבר עניין אחר. צילום: Cush & Nooks
כיסא הביצה המפורסם של המעצב הדני Arne Jacobsen צילום: Design Sponge
כורסת איימס לחדר המגורים צילום: blog.alicelanehome.com
כיסא פנטון של המעצב הדני Verner Panton צילום: Megan Morton
וכמובן שאי אפשר בלי "ה"מעצב: כיסא הפרפר של ראלף לורן צילום: Ralph Lauren
Butterfly Chair by Ralph Lauren