זה נכון שכולם מדברים עכשיו על איכות הסביבה, בנייה ירוקה, מחזור ושמירת הכדור. אבל הירוק שאני מדברת עליו הוא הצבע היפה בעיני בפאלטת הצבעים. אני אמנם הרוסה על כחול-לבן, ואם אתם קוראים שלי אז בטח גם אתם, אבל ירוק הולך להיות הצבע החם של העונה הקרובה. תראו אותו בכלי בית, טקסטילים, ביגוד, צבעי קירות ואביזרי נוי. הוא מרענן, לא צועק מידי אבל שמח, והוא בהחלט שווה בדיקה. אספתי לכם מקבץ תמונות שאני בטוחה שלא תעמדו בהן, הן לקוחות ממגוון אתרים שאת חלקם אני אפילו כבר לא זוכרת, אבל תרגישו חופשי לקחת השראה.

חדר שינה מפונפן בגווני כחול-ירוק צילום:מאני רודריגז

אם נדלקתם, בארץ תוכלו למצוא צלחות וכוסות בזכוכית טורקיז וירוק בחפצים, כלי בית וכריות בירוק ברשת Fox Home, מצעים יפייפים בירוק רקום ברשת האוסטרלית קאס, ובכלל בכל מקום שתסתכלו, אם רק תשימו לב לכך. ירוק משתלב יפה עם גווני תכלת וטורקיז, עם צהוב או גווני חרדל וחום ועם לבן. אל תפחדו להכניס אותו אפילו לאמבטיה באיזו שידה קטנה צבועה בירוק, בספלים מגניבים למטבח, במגבות וכו’. (אם תכנסו בלינקים תגיעו ישר למוצרים בירוק)

חדר שקט בלבן עם נגיעות ירוק צילום מאתר: Cocomale.com
שילובי הדפסים ומשפחות צבע שמחמיאות אחת לשניה
ועוד שילוב עם תכלת וצהוב בחדר השינה

החוכמה היא לשלב טקסטורות והדפסים בצבעים דומים ממשפחות שונות. אל תפחדו, תעזו והתוצאה תהיה מקורית. שימו לב שכמו בורודים ובצהובים, שום דבר הוא לא נצחי. את כל האביזרים מעלה אפשר בקלות להחליף ולהתחדש בדברים חדשים, מבלי לפגום ביופי החדר.

סלון עם נגיעות טורקיז וירוק בטקסטילים, ואפילו ספר הולך
רצפה מעניינת בלבן וירוק. הייתם מעזים?
יופי של שילובי חרדל עם ירוק
אני נורא אוהבת כיסאות עם הדפסים מעניינים
מכוער או יפה? אני לא סגורה על עצמי...
ברור שיפה
חדר שינה מזמין...
ועוד אחד רטרו משהו, אבל cozy
מטבח רטרו מעניין. אם כבר במטבח אז אולי צבע פיסטוק?
ואם כבר כלים בירוק אז מזכוכית צילום: Elle Decor
וזה בעצם כלום, אבל סתם יפה...

ועוד לסיום, תחרות עיצוב חדר השינה היפה ביותר מגיעה לסיומה היום בחצות. מחר אשקלל את התוצאות, ואשלח ברכות לזוכה המאושר/ת. עקבו אחרי הפרסומים בעמוד הפייסבוק ובבלוג. הזדמנות אחרונה להצביע לאלה שהשקיעו והשתתפו. כבוד! מקווה שנצלח עוד תחרויות רבות מסוג זה. שבוע טוב!

חלק מהתמונות לקוחות מהאתרים הבאים:

http://eclecticrevisited.wordpress.com/

http://www.elledecor.com/

http://www.ivillage.com/home-decorating-ideas

http://www.cocomale.com/