כבר מזמן אני רוצה להכיר לכם את הפנינה ההולנדית הזאת, ומשום מה עד היום לא התסייע לי. נראה לי שזה זמן טוב להשלים פערים! Dille & Kamille למי שטרם שמע עליהם, היא רשת חנויות הולנדית מ-ש-ג-ע-ת הפרושה ברחבי הולנד ובלגיה (כ-35 חנויות) ומאגדת בתוכה את כל מה שאנחנו אוהבים, חולמים עליו ומאמינים בו עבור הבית האהוב שלנו. אני אישית, מכורה אליהם כבר שנים, ומצטיידת היטב בכל ביקור שם. החל מכלי בית, טקסטיל, כלי מטבח, תמציות תה, כלי גינה יפים וכל מה שאתם מפטנזים עליו. רוצים הצצה? כנסו. (Photos: Dille&Kamille)

חנויות Dille & Kamille שופעות ירוק וכל כך יפות

הם החלו את דרכם בעיר Utrecht בתחילת שנות השבעים כשהציגו לעולם קונספט חדש של מוצרים טבעיים בשילוב רהיטי וינטג’ וצמחים, וכבשו את הולנד בסערה. פשטות טבעית היה ונשאר המוטו שלהם, ופלסטיק כבר אז היה בגדר “מוקצה”. הפריטים שלהם משדרים ארציות איכותית וחמימות ביתית, ובאתר שלהם תוכלו למצוא מלבד המוצרים המשגעים שלהם, הצעות למתכונים, טיפים לטיפול בגינה ולאחזקת הבית, שיתופי פעולה מקסימים שהם עושים למען הקהילה, סדנאות ואפילו מוסיקה. הם עושים משלוחים ברחבי אירופה ואולי אם נבקש מספיק יפה כולנו, יסכימו לשלוח גם לישראל (אני מנסה לשכנע, תעזרו לי). גם אם לא, הנה משהו לסמן ברשימה שלכם לביקור הבא בהולנד 🙂 אתם מוזמנים לעקוב גם אחרי עמוד האינסטגרם המהמם שלהם, ותמסרו ד”ש ממני.

תמצאו שם דברים כל כך יפים – תרצו הכל, אני בטוחה!
תערובות תה לחליטות
מוצרים יפים לגינה

כלי בית משגעים לאפיה, בישול והגשה
ברור שבצבע ירוק! צילום: Anita Balstra Bako
צילום: Anita Balstra Bako
צילום: Anita Balstra Bako
מוצרי יצירה מטריפים
תבניות מקסימות ליצירת ספקולאס, העוגיות ההולנדיות המפורסמות. בבלוג תמצאו גם מתכון
כלים יפים ומתכונים

בביקור הבא בהולנד תעצרו לבקר

לחנויות עיצוב ופנינות נוספות בהולנד אתם מוזמנים להמשיך לדפדף בקטגוריה הולנד. אשמח אם תשתפו עם חברים. שיהיה לכם המשך בידוד נעים ומלא יצירה ברוכה. נשיקות!