אחת לכמה זמן מסתיימת לה תקופה. לפעמים החיים מחליטים בשבילנו, על אף שנראה כי אנו אלה השולטים במצב. אז אצלי מסתיימת תקופה בה נהנתי מאוד מהדרך, מהאנשים מההכרויות, מהאתגרים ומההשגים שלא העלתי בדעתי שאגיע אליהם בזמן כה קצר. יותר מהכל, אני שמחה ומברכת על ההזדמנות שהייתה לי לגעת בכם, להשפיע ולתרום את חלקי ברגעים קטנים של אושר.

 

סוגרת תקופה ונפרדת
סוגרת תקופה ונפרדת

לאחרונה, הוצעה לי הצעת עבודה שהתקשתי מאוד לסרב לה, ולפיכך מגיעה לה לקיצה תקופה בת 4 שנים של הגשמת חלום. לא להרבה אנשים מזדמן לעסוק במה שהם אוהבים, ולא פעם אמרתם לי את זה כאשר נפגשנו. החלטתי להתגייס שוב להייטק למען פרויקט גדול ורציני בעל תרומה משמעותית לתעשייה, עם אתגרים חדשים, יעדים חדשים, והשמים הם הגבול. כמו שאתם כבר יודעים, אני תמיד מחפשת את הדבר הבא, וכמה שיותר חו”ל, יותר טוב 🙂

מהסטודיו המקסים באודים אפרד כנראה בסוף חודש מאי, והוא עומד להשכרה. אם מישהו מכם מעוניין בו, אתם מוזמנים ליצור עימי קשר לפרטים נוספים. גודלו 35 מ”ר, הוא מסודר לחלוטין, כולל מיזוג, דק עץ מפנק וסביבה פסטורלית. ניתן להכנס אליו החל מהראשון ביוני. טרם אפרוש כנפיים ואמשיך למחוזות אחרים, אני מזמינה אתכם להינות ממוצרים מוזלים עד לסוף החודש מהפריטים שיש כרגע במלאי. החל מחודש הבא, ניתן יהיה לרכוש את BIGGIE BEST באתר האינטרנט במשלוח בלבד, במתכונת הקודמת.

 

פריטים במחירים מוזלים עד סוף החודש
פריטים במחירים מוזלים עד סוף החודש
אתם מוזמנים לצות בפריטים באתר או בעמוד הפייסבוק
אתם מוזמנים לצפות בפריטים באתר או בעמוד הפייסבוק
גם תמונות חדשות בקרוב אבל במחיר מלא
גם תמונות חדשות ומקסימות בקרוב אבל במחיר מלא

הפריטים המוזלים כוללים: קונסולת כניסה, מיטת ברזל, שולחנות עץ וברזל, כיסאות ברזל – עד 20% הנחה. כיסויי מיטה וכריות – עד 25% הנחה, מנורות צד – עד 15% הנחה, תמונות, מראות ופרטי עיצוב שונים מעץ – עד 20% הנחה, כלי בית כחול-לבן – 25% הנחה, שטיחי חבל – 20% הנחה, ואם שכחתי משהו תשאלו במקום. ההנחות אינן מתייחסות לפריטים שכבר נמצאים בסייל, ותהינה תקפות ברכישה בחנות ואיסוף במקום בלבד (אינן תקפות ברכישה באתר). תוכלו להתרשם מרוב הפריטים בתמונות שבעמוד הפייסבוק  Home in Style.

אגב, קולקציה חדשה של תמונות קיר של הציירת סאם טופט הגיעה והיא מרהיבה. תוכלו להמשיך להינות ממנה, אך במחירים רגילים. בקרוב תוצג באתר.

שמחתי לקחת חלק בחיים שלכם, ולהיות שותפה לחלומות ולבניית הבית שלכם. אין לי ספק כי דרכינו תפגשנה עוד בעתיד באירועים כאלה או אחרים. מאחלת לכם המשך שנה מצוינת, לעולם אל תשכחו מי אתם והשארו נאמנים לטעם שלכם ולאהבות שלכם. צרו זרם משלכם, ואל תסחפו אחרי זה של אחרים אלא אם הוא עושה לכם טוב. שלכם, רוני.